Skip to content

Z pudełka z poradami: bezpłatne książki Kindle, Windows 3.1 na iPadzie i anteny HDTV DIY

8 de lipiec de 2021
1625758547 Tips How To Geek Template1

Co tydzień zbieramy kilka wskazówek z naszej skrzynki odbiorczej i dzielimy się nimi ze wszystkimi; w tym tygodniu przyjrzymy się większej liczbie książek o kindle, Windows 3.1 na iPadzie i kilku kompilacjach anten DIY.

Darmowe książki Kindle

1625758546 951 Z pudelka z poradami bezplatne ksiazki Kindle Windows 31 na

Uri pisze z poradą na temat darmowych książek:

Uwielbiam wszystkie czytniki Kindle/ebooków, którymi się dzielicie! Zależy mi na tym, aby uzyskać jak najwięcej darmowych materiałów do czytania na moim Kindle, więc pomyślałem, że przekazać witrynę, z której korzystałem (chociaż przyznaję, że setki zer są o wiele ładniejsze do oglądania). Tak trzymaj!

Jeśli chodzi o bezpłatne książki, wszyscy chodzimy również o nowe materiały i źródła. Dzięki za udostępnienie!

Uruchamianie systemu Windows 3.1 na iPadzie

https://www.youtube.com/watch?v=AcWTSwy4K2U

Steve pisze z następującą wskazówką dotyczącą emulacji:

Widziałem twój OS X 7 w poście Nook na początku tego tygodnia… czy wiesz, że możesz uruchomić Windows 3.1 na swoim jailbreakowanym iPadzie? Wszystko, czego potrzebujesz, to kopia DOSPada i twoich starych plików Windows 3.1 (a przez twoje stare pliki Windows 3.1 mam na myśli wszystkie pliki, które możesz wyszukać w Internecie, ponieważ na pewno nie masz moich starych dysków). Jego zaskakująco łatwe fajnie się bawić z Windows 3.1 na iPadzie w ten sposób… wystarczy nostalgia bez dużo pracy.

Może obliczenia zatoczą pełne koło i wszyscy będziemy używać komputerów jutra do emulowania systemów operacyjnych z przeszłości. Ładne znalezisko Steve!

DIY Anteny HDTV

Nicky pisze z poradą dotyczącą odbioru HDTV:

Podczas gdy przezroczysta antena, którą udostępniłeś, zdecydowanie wygrywa w dziale wyglądu, możesz zbudować większą i lepszą antenę tanio, jeśli wiesz jak. Wykorzystałem te plany do budowy anteny DIY. Kosztowało mnie około 20 dolarów na części, aby zbudować tę samą ogromną antenę, którą sprzedawcy internetowi sprzedawali za 100 dolarów.

To niezła porcja zmian do zapisania i nadal cieszenia się doskonałym odbiorem; dzięki za udostępnienie!

Masz wskazówkę lub sztuczkę do udostępnienia? Napisz do nas na adres [email protected] i poszukaj go na pierwszej stronie.

Czy ten post był pomocny?