Skip to content

Zablokuj teraz starą cenę

3 de marzec de 2022
wyze monitoring

Wyze oferuje jedną z najtańszych opcji bezpieczeństwa w domu z całodobowym monitorowaniem za 5 USD miesięcznie. Jednak cena ta wkrótce się podwoi. Na szczęście możesz zablokować niższą cenę subskrypcji, jeśli wkrótce się zarejestrujesz.

Firma poinformowała o podwyżce cenowej w wiadomości e-mail do subskrybentów (za pośrednictwem The Verge). Powiedział: „Ten wzrost ceny pomoże nam pokryć rosnące koszty, sprawić, że usługa będzie bardziej zrównoważona i pozwoli nam kontynuować dodawanie nowych funkcji”.

Nie możemy powiedzieć, że jesteśmy zbyt zaskoczeni, że cena monitorowania Wyze rośnie, ponieważ 5 USD miesięcznie było absurdalnie tanie. Nawet 10 USD miesięcznie jest znacznie bardziej przystępne niż większość innych systemów bezpieczeństwa z monitorowaniem. Na przykład pierścień właśnie podbił cenę do 20 USD miesięcznie.

Podwyżka ceny rozpocznie się 6 kwietnia 2022 r., więc możesz zachować niższą cenę, jeśli teraz zarejestrujesz się na roczną subskrypcję.

Wyze oferuje pewne korzyści wraz ze wzrostem cen. Po pierwsze, zapewnia subskrybentom jedną licencję Cam Plus o wartości 15 USD rocznie. Dodaje również wykrywanie osób dla wszystkich kamer na koncie. Obejmuje również czujniki wycieku i klimatu oraz obejmuje roczną subskrypcję Sprinkler Plus o wartości 10 USD. Zasadniczo firma łączy niektóre dodatkowe subskrypcje, aby stworzyć większą wartość dla swojej usługi monitorowania.

Wzrost cen, czy nie, Wyze jest nadal jednym z najlepszych systemów bezpieczeństwa domu na rynku. Warto zastanowić się, czy chcesz monitorować w domu, nie wydając zbyt wiele.

Czy ten post był pomocny?