Skip to content

Zamów klawiaturę mechaniczną „LOTR” w przedsprzedaży przed premierą „Rings of Power” – recenzja Geek

21 de sierpień de 2022
e24a9b6c

Elficka klawiatura mechaniczna siedząca na biurku.

Władca Pierścieni Fani, którzy kochają mechaniczne klawiatury, znajdą świetną ucztę w nowych kompilacjach Drop z motywem LOTR. W sam raz na premierę Pierścienie Mocy pierwszego września.

Klawiatury występują w motywach krasnoludzkich i elfich. A klawisze są drukowane w quenyi i khuzdul. Ale nie martw się, jeśli nie znasz biegle fikcyjnych języków. Odpowiedniki angielskich liter są drukowane obok znaków Tolkieniena.

Model elficki występuje w zielono-białej kolorystyce. A krasnoludzka klawiatura jest biała, czarna i szara. Obie wersje mają napis Jedyny Pierścień na spacji. Klawiatury kosztują 169 USD.

Ale to nie wszystko, co ma do zaoferowania fanom LOTR Drop. Sprzedają również trzy klawisze premium One Ring, zawierające grafikę dla Lothlórien, Anduina i Mount Doom. Nasadki klawiszy można umieścić na dowolnej kompatybilnej klawiaturze mechanicznej, każda z ceną 65 USD.

Jeśli chcesz dopełnić wygląd Śródziemia, możesz poprosić o podpórkę pod nadgarstki w stylu Smauga. Niestety są obecnie na zamówieniu oczekującym.

The Władca Pierścieni-Klawiatura tematyczna i klawisze są już dostępne w przedsprzedaży. Drop spodziewa się wysłać je w październiku.

Czy ten post był pomocny?