Skip to content

Zamówienia w przedsprzedaży otwarte na ASUS ROG Phone 6, ale możesz chcieć poczekać – Recenzja Geek

12 de wrzesień de 2022
55911c48 1024x576 1

ASUS ROG Phone 6 z jakiegoś powodu unosi się w kosmosie.

Gracze w Ameryce Północnej mogą teraz zamówić w przedsprzedaży ASUS ROG Phone 6, jedno z najbardziej imponujących urządzeń do gier z systemem Android do tej pory. Ale możesz chcieć poczekać na to zamówienie w przedsprzedaży, zwłaszcza jeśli jesteś maniakiem komiksowym. Wygląda na to, żeOrdynans wersja Phone 6 jest tuż za rogiem.

Pod względem specyfikacji ASUS ROG Phone 6 zawiera 6,78-calowy wyświetlacz AMOLED, chipset Snapdragon 8+ Gen 1 i nadgorliwe 16 GB pamięci RAM. Obsługuje również częstotliwość odświeżania 165 Hz i działa na baterii 6000 mAh. Aha, i oczywiście pojawiają się wirtualne wyzwalacze ramion ASUS i konfigurowalny tylny panel wyświetlacza.

Ale jako91Komórki raporty, ASUS pracuje obecnie nadOrdynans wydanie swojego najnowszego telefonu do gier. Nie ma słowa o tym, kiedy ASUS wyda swój hołd dla krzyżowca w pelerynie, ale z pewnością wydaje się to interesującą odmianą Phone 6 – mamy tylko nadzieję, że pojawi się międzynarodowa wersja. ASUS nie zapowiedział ROG Phone 6Ordynans Wydanie jeszcze, więc nie wiemy, czy trafi do Ameryki Północnej.

Możesz zamówić w przedsprzedaży ASUS ROG Phone 6 w Amazon. Otwarte są również zamówienia w przedsprzedaży na ASUS ROG Phone 6 Pro, który może wyświetlać niestandardowe obrazy na tylnym wyświetlaczu (zamiast logo ROG). Zamówienia rozpoczynają się 16 października.

Źródło: 91Komórki, 9to5Google

Czy ten post był pomocny?