Skip to content

Zaoszczędź 250 USD na Pixelu 5a po przejściu na Google Fi – Recenzja Geek

13 de kwiecień de 2022
e782e9d9 1024x576 1

Po obniżeniu cen planów Unlimited, Google Fi oferuje nowym klientom smartfon Pixel 5a za jedyne 199 USD. To znakomita cena za Pixela 5a, który zwykle kosztuje 450 USD i uzyskał 9/10 w naszej szczegółowej recenzji.

Plany telefoniczne Google Fi są zaskakująco przystępne. Plan „Elastyczny” zaczyna się już od 20 USD miesięcznie za jedną linię, a plan „Simply Unlimited” to 50 USD za jednego użytkownika. Plany te stają się jeszcze tańsze, gdy dzielisz rachunek z rodziną lub przyjaciółmi – na przykład plan „Simply Unlimited” to tylko 20 USD za linię, gdy na przykład w Twoim planie są cztery lub więcej osób.

Jeśli szukałeś tańszego abonamentu telefonicznego, być może nadszedł czas, aby dołączyć do Google Fi. Wraz z przystępną ceną możesz kupić Pixel 5a za jedyne 199 USD. Heck, możesz nawet dostać telefon za darmo, jeśli wymienisz kwalifikujące się urządzenie.

Pamiętaj, że oferta Pixel 5a nie jest dostępna dla obecnych klientów Google Fi. Aby skorzystać z tej oferty, musisz zmienić przewoźnika.

Aby zarejestrować się w Google Fi, po prostu odwiedź witrynę firmy i skonfiguruj swój plan. Google pozwoli Ci przenieść stary numer telefonu do swojej usługi, a jeśli zdecydujesz się pominąć umowę Pixel 5a i przenieść stary telefon, Google da Ci 100 USD w środkach rozliczeniowych.

Czy ten post był pomocny?