Skip to content

Zaoszczędź 42% na przenośnym dysku SSD firmy SanDisk Extreme PRO — recenzja Geek

10 de maj de 2022

Przenośny dysk SSD SanDisk Extreme PRO zanurzony w kałuży wody

Niezależnie od tego, czy kończy Ci się miejsce na dane, czy po prostu chcesz utworzyć kopię zapasową plików, przenośny dysk SSD może być odpowiedzią na Twoje problemy. Ale w niesamowitym przykładzie, dlaczego nigdy nie powinieneś kupować pamięci masowej w pełnej cenie, SanDisk obecnie sprzedaje dysk SSD Extreme PRO z 42% rabatem.

Oto oferty SanDisk Extreme PRO dostępne w Amazon:

Przenośny dysk SSD Extreme PRO firmy SanDisk ma tylko 4,36 cala wysokości i oferuje prędkość odczytu/zapisu 2000 MB/s. Co ważniejsze, jest dość wytrzymały, z 2-metrową ochroną przed upadkiem i klasą odporności na kurz i wodę IP55.

Powinienem zauważyć, że kilka produktów SanDisk jest dziś w sprzedaży, w tym karty SD firmy, karty microSD i pendrive’y do iPhone’a. Nadszedł czas, aby zaopatrzyć się w te urządzenia pamięci masowej, zwłaszcza jeśli posiadasz aparaty fotograficzne, konsole lub inne urządzenia, które mogą wymagać dodatkowej pamięci masowej.

Pamiętaj, że ta wyprzedaż rozpoczęła się 9 maja 2022 r. Może zniknąć do końca dnia. Jeśli szukasz przenośnego dysku SSD, nie czekaj!

Zaoszczedz 42 na przenosnym dysku SSD firmy SanDisk Extreme PRO

Źródło: Engadget

Czy ten post był pomocny?