Skip to content

Zaoszczędź dużo na TP-Link Mesh Wi-Fi i kamerach bezpieczeństwa w ten weekend – Recenzja Geek

28 de maj de 2023

Kamera TP-Link Tapo

Podczas długiego weekendu z okazji Dnia Pamięci krążą niezliczone oferty, jeśli chcesz zmodernizować swój domowy router Wi-Fi lub zapewnić bezpieczeństwo dzięki kamerom monitorującym, będziesz chciał sprawdzić TP-Link.

Możesz udać się do sklepu TP-Link Amazon i znaleźć zniżki na routery, odkurzacze i inne produkty inteligentnego domu przez cały weekend, przy czym większość ofert kończy się 29 maja lub później.

Uwielbiamy najnowsze routery Wi-Fi 6 i 6E firmy TP-Link oraz najnowszą kamerę monitorującą Ultra 2K, teraz dostępną w pakiecie bezprzewodowym. Jego najnowszy TapoC420S2 jest wyposażony w kamerę HD o rozdzielczości 2k z kolorowym widzeniem nocnym, dwukierunkowym dźwiękiem, wbudowanymi syrenami ruchu, zintegrowanymi reflektorami, wodoodpornością IP66 i 180-dniową żywotnością baterii.

Ponadto oferuje ulepszoną technologię TP-Link do inteligentnego wykrywania AI, powiadomienia dla ludzi lub zwierząt domowych, bardziej elastyczne opcje przechowywania i możliwość korzystania z niego bez subskrypcji. Ponadto wybrane oferty, takie jak doskonały router Wi-Fi TP-Link Deco AX3000, są tańsze o 80 USD w Best Buy do poniedziałku.

Jeśli ostatnio dodałeś do swojego życia więcej inteligentnych gadżetów domowych lub chcesz ulepszyć konfigurację bezpieczeństwa w domu, kliknij poniższe linki, dopóki są jeszcze dostępne.

Zaoszczedz duzo na TP Link Mesh Wi Fi i kamerach bezpieczenstwa w

Amazonka

199,99 USD Zaoszczedz duzo na TP Link Mesh Wi Fi i kamerach bezpieczenstwa w
279,99 USD Zaoszczędź 29%

1685256508 328 Zaoszczedz duzo na TP Link Mesh Wi Fi i kamerach bezpieczenstwa w

Amazonka

149,99 USD Zaoszczedz duzo na TP Link Mesh Wi Fi i kamerach bezpieczenstwa w
199,99 USD Zaoszczędź 25%

Czy ten post był pomocny?