Skip to content

Zapytaj HTG: Łączenie się z wieloma węzłami Wi-Fi jednocześnie, zmiana kolejności rozruchu GRUB i przyspieszenie przeglądarki Kindle Fire

24 de lipiec de 2021
1627132964 Ask How To Geek Template

Raz w tygodniu podsumowujemy kilka pytań czytelników ze skrzynki odbiorczej Ask How-To Geek i dzielimy się odpowiedziami ze wszystkimi. W tym tygodniu przyjrzymy się jednoczesnemu korzystaniu z wielu węzłów Wi-Fi, zmianie kolejności rozruchu GRUB i przyspieszeniu wolnej przeglądarki Silk na Kindle Fire.

Czy mogę połączyć się z wieloma węzłami Wi-Fi jednocześnie? 1627132964 539 Zapytaj HTG Laczenie sie z wieloma wezlami Wi Fi jednoczesnie zmiana

Drogi geeku, jak to zrobić,

Czy mimo to można połączyć się z wieloma węzłami Wi-Fi jednocześnie za pomocą jednej karty Wi-Fi w celu scalenia połączeń i zwiększenia prędkości?

Z poważaniem,

Segregator Wi-Fi

Drogi Wi-Fi Binderze,

Chociaż możliwe jest zrobienie tego, o co prosisz, zwrot z inwestycji jest dość niski w prawie wszystkich okolicznościach. Na przykład istnieje stary i nieobsługiwany pakiet firmy Microsoft, który umożliwia jednoczesne dostrojenie karty Wi-Fi do wielu punktów dostępu. Czyni to, zasadniczo budując wirtualną warstwę między systemem operacyjnym a sprzętem, a następnie nawigując wszystkimi opcjami komunikacyjnymi w tej warstwie za pomocą serii wirtualnych kart Wi-Fi.

Możesz przeczytaj więcej o VirtualWiFi firmy Microsoft tutaj, pobierz pakiet tutaj oraz przeczytaj o instalacji tutaj.

Jak mogę zmienić kolejność rozruchu GRUB?

Zapytaj HTG Laczenie sie z wieloma wezlami Wi Fi jednoczesnie zmiana

Drogi geeku, jak to zrobić,

Na swoim laptopie mam wiele systemów operacyjnych, ale kolejność ich uruchamiania w programie ładującym jest ogromnym problemem. W tej chwili, jeśli mój laptop uruchamia się bez nadzoru, najlepszym wyborem jest XBMC Media Center, drugim wyborem jest Ubuntu, a trzecim wyborem jest Windows 7. Oznacza to, że jeśli uruchomię laptopa i nie będę zwracał na to uwagi, uruchomi się on w XBMC! Nie chcę odinstalowywać innych systemów operacyjnych, chcę po prostu przenieść system Windows na górę listy. Jak mogę to zrobić?

Z poważaniem,

Szaleństwo ładowania rozruchowego

Drogie obciążenie rozruchowe,

Twoja skarga jest powszechna, tak powszechna, że ​​mamy przewodnik krok po kroku, jak pomóc ludziom ponownie zamówić menu GRUB. Aby to zrobić, musisz uruchomić system Linux, ale po dostrojeniu ustawień system Windows 7 będzie na szczycie listy w mgnieniu oka.

Jak mogę przyspieszyć przeglądarkę na moim Kindle Fire?

1627132964 265 Zapytaj HTG Laczenie sie z wieloma wezlami Wi Fi jednoczesnie zmiana

Drogi geeku, jak to zrobić,

Jak na razie podoba mi się mój Kindle Fire, ale przeglądarka internetowa wydaje się niesamowicie powolna (nawet w porównaniu z małą przeglądarką w moim telefonie)! Czy mogę coś zrobić, aby to naprawić? Albo mam zepsutą instalację, albo jest to powszechny problem!

Z poważaniem,

Indeksowanie internetu

Szanowni Państwo,

Nie wyobrażasz sobie tego – nie na dłuższą metę. Szybkość wbudowanej przeglądarki Silk była głównym narzekaniem na Kindle Fire od czasu jego premiery. Pomieszaliśmy się z naszym biurowym Fire i odkryliśmy, że możemy znacznie zwiększyć prędkość za pomocą kilku prostych poprawek (takich jak wyłączenie wtyczek i wyłączenie przyspieszenia ładowania). Sprawdź nasz przewodnik tutaj, aby zobaczyć pełny opis zmian.

Masz pilne pytanie techniczne? Napisz do nas e-mail na adres [email protected], a my dołożymy wszelkich starań, aby na nie odpowiedzieć.

Czy ten post był pomocny?