Skip to content

Zbuduj miecz bohatera LEGO „Zelda” za pomocą tych instrukcji — recenzja Geek

14 de maj de 2023

Miecz Zelda Hero's wykonany z klocków LEGO.

Jesteśmy po kolana w środkuZelda sezon dzięki uruchomieniuŁzy Królestwa. Ale kiedy robisz sobie przerwy w tej nowej grze Nintendo Switch, może powinieneś umieścić swojąZelda szum wokół projektu — czy mogę zaproponować wersję Miecza Bohatera naturalnej wielkości LEGO?

Bricker Builds sprzedaje instrukcje (i często klocki) do nieoficjalnych, tworzonych przez fanów projektów LEGO. Ale naturalnej wielkości Rzeźba Miecza Bohatera jest tym, na czym się dzisiaj skupiamy. Miecz bohatera, zaprojektowany przez Dave’a Holdera i Christophera Gearharta, ma nieco ponad metr długości i zawiera 1907 klocków.

Stworzony przez fanów Miecz Bohatera jest również zaskakująco dokładny. Jego kolory są całkowicie na miejscu, rękojeść jest niezwykle szczegółowa (jestem pod wrażeniem skrzydeł), a mały emblemat Triforce jest starannie osadzony na dole ostrza.

Oczywiście jest to projekt pośredni, przeznaczony dla dorosłych (lub zdolnych nastolatków). Ale efekt końcowy jest ładny, solidny i nie wygląda zbyt blokowo. Chociaż powinienem wyjaśnić, że ten model nie jest przeznaczony do zabawy. To rzeźba.

Instrukcje i klocki do tego projektu można zamówić w Bricker Builds. Jeśli klocki są wyprzedane, możesz po prostu kupić instrukcje i pozyskać własne klocki ze strony takiej jak BrickLink.

Zbuduj miecz bohatera LEGO „Zelda za pomoca tych instrukcji —

Zbuduj miecz bohatera LEGO „Zelda za pomoca tych instrukcji —

Czy ten post był pomocny?