Skip to content

Zdjęcia Google na Chromebooki otrzymają funkcje edycji wideo – recenzja Geek

29 de lipiec de 2022
cc34c72e 1024x576 1

Edytor wideo w Zdjęciach Google

Zdjęcia Google są już dobrze znane ze swoich imponujących możliwości sztucznej inteligencji, gromadzących ludzi, zwierzęta domowe i miejsca i edytując je w locie dla Ciebie. Jeszcze w tym roku pojawi się nowa funkcja — edycja wideo. Jedynym haczykiem jest to, że pojawi się tylko na Chromebookach. Przynajmniej na razie.

Zdjęcia Google już wykonują godną podziwu pracę, przekształcając zdjęcia w zabawne pokazy slajdów i tworząc zabawne klipy z najciekawszymi filmami. Ale to wszystko jest zautomatyzowane i nie masz dużej (jeśli w ogóle) kontroli nad tym, jak to działa. Teraz Google twierdzi, że doda edytor wideo do Zdjęć, który zapewni Ci tę kontrolę.

Możesz przejść prostą drogą, wybierając motyw, a następnie osoby lub zwierzęta, które chcesz umieścić w filmie, podobnie jak istniejące klipy z najciekawszymi momentami Google. Możesz też zacząć od zera i stworzyć wideo od podstaw, podobnie jak w tradycyjnych edytorach wideo. Edytor pozwoli Ci „przycinać klipy wideo lub edytować je, aby dostosować jasność, kontrast i więcej”. Możesz nawet skorzystać z filtrów „Real Tone” Google.

Ale wielkim haczykiem jest to, że na razie będzie to funkcja tylko dla Chromebooków. Google nie powiedział, czy i kiedy edytor wideo pojawi się w Zdjęciach Google na Androida lub iOS, ale zazwyczaj funkcja znaleziona na jednej platformie trafia do innych.

Edytor wideo Zdjęć Google pojawi się „w ciągu najbliższych kilku miesięcy.

Źródło: Google

Czy ten post był pomocny?