Skip to content

Zdobądź Amazon Echo Show 5 za najniższą cenę w historii [SPONSORED]

28 de październik de 2022
Daily Deal 10.27.22 Amazon Echo Show 5 2nd Gen 1024x575 1

Amazon Echo Show 5 (2nd Gen) siedząc na stoliku nocnym

Stare powiedzenie mówi: „Jeśli coś nie jest zepsute, nie naprawiaj tego”. Doskonałym tego przykładem jest Echo Show 5 firmy Amazon (2nd Gen) sprzed ponad roku, ale nadal dość dobrze radzi sobie w wielkim schemacie inteligentnych wyświetlaczy. Co więcej, jest teraz bardziej przystępny cenowo niż kiedykolwiek za jedyne 34,99 USD (50 USD zniżki).

W asortymencie Echo jest wiele urządzeń marki Show, ale jeśli chodzi o Echo Show 5, ta wersja drugiej generacji jest najnowszym i najlepszym modelem, nawet z oknem wydania w czerwcu 2021 r. Niech ta data nie zniechęca Ty jednak, ponieważ to urządzenie jest solidne.

Na początek jest to jedna z najbardziej przystępnych cenowo opcji Echo Show, nawet bez ogromnej obniżki ceny o 50 USD. Jego 5,5-calowy wyświetlacz jest wystarczająco duży, aby cieszyć się treściami — takimi jak zdjęcia, rozmowy wideo, a nawet programy z ulubionych serwisów streamingowych — a jednocześnie na tyle mały, że z łatwością zmieści się na stoliku nocnym. Jak można się spodziewać, Echo Show 5 jest również wyposażony w Alexę, dzięki czemu możesz odpalać pytania i polecenia do woli. Jest nawet wersja dla dzieci, również z obsługą Alexy i rocznym Amazon Kids+. Ten model też jest w sprzedaży.

Możesz dziś odebrać Amazon Echo Show 5 (2. generacji) za jedyne 34,99 USD (50 USD zniżki). Jest dostępny w kilku kolorach, które pasują do Twoich preferencji lub wystroju, w tym Charcoal, Deep Sea Blue i Glacier White. Musisz jednak działać szybko, ponieważ ta oferta wygasa pod koniec czwartku, 27 października 2022 r.

Czy ten post był pomocny?