Skip to content

Zdobądź dużą przenośną baterię Ankera o pojemności 40 000 mAh za jedyne 59 USD – recenzja Geek

12 de grudzień de 2022

To jest jakaś poważna władza.

Zdobadz duza przenosna baterie Ankera o pojemnosci 40 000 mAh


 • @xguntherc


  | 1 minuta czytania

  Przenośna bateria Anker ładująca trzy urządzenia.

  Przenośne ładowarki doskonale nadają się do utrzymywania zasilania wszystkich urządzeń, gdy jesteś w podróży. A jeśli chcesz ładować więcej niż smartfon przez cały dzień, przenośny akumulator Anker o pojemności 40 000 mAh jest w najniższej w historii cenie na Amazon.

  Anker to jedna z najlepszych marek do ładowania akcesoriów i gadżetów, niezależnie od tego, czy są to magnetyczne akumulatory Popsocket, przenośne ładowarki czy ogromne elektrownie. W tej chwili możesz kupić najnowszy Power Bank Anker 347 o mocy 40 000 mAh za jedyne 59 USD. To najniższa cena, jaką kiedykolwiek widzieliśmy.

  Chociaż firma niedawno zmieniła schemat nazewnictwa, wielu może znać to jako Anker Powercore 40K. To wystarczająca moc na żądanie, aby w pełni naładować MacBooka Air lub wystarczająco dużo, aby naładować najnowszy smartfon Samsung lub Apple nawet 7-8 razy.

  Przenośna bateria Anker o pojemności 40 000 mAh może ładować cztery urządzenia jednocześnie dzięki dwóm szybkim portom USB-A i dwóm portom USB-C. Obsługuje standard zasilania przez USB-C i zapewnia szybkie ładowanie większości smartfonów i akcesoriów.

  Pamiętaj, że nie jest to przeciętna przenośna bateria, która naładuje telefon raz lub dwa razy. Jest ogromny, waży tylko 2 funty i z łatwością utrzymuje wszystkie gadżety pełne soku. Zdobądź jeden już dziś na Amazon, zanim znikną.

  1670873042 388 Zdobadz duza przenosna baterie Ankera o pojemnosci 40 000 mAh

  Czy ten post był pomocny?