Skip to content

Zdobądź Galaxy Buds 2 za jedyne 95 USD już dziś

29 de styczeń de 2023
Galaxy Buds 2 Pro

Galaxy Buds 2 Pro w trzech kolorach

Galaxy Buds 2 to najnowsze bezprzewodowe słuchawki douszne firmy Samsung, które konkurują z Apple AirPods i Google Pixel Buds Pro. Jest teraz w sprzedaży za 94,99 USD, 37% zniżki od pierwotnej ceny i 5 USD powyżej najniższej ceny w historii.

Ta para prawdziwie bezprzewodowych słuchawek dousznych ma aktywną redukcję szumów (ANC), Bluetooth 5.2, sterowanie dotykowe i szybkie przełączanie między różnymi urządzeniami (ale nie Multipoint). Możesz podłączyć etui do źródła zasilania USB z portem typu C lub ustawić etui na słuchawki douszne na bezprzewodowej podkładce ładującej Qi. Żywotność baterii wynosi około pięciu godzin z włączonym ANC i siedem godzin z wyłączonym ANC.

Samsung Galaxy Buds 2

Galaxy Buds 2 oferują ładowanie ANC, Type-C i Qi oraz wspaniały dźwięk w niewielkiej obudowie.

Amazonka

94,00 $ Zdobadz Galaxy Buds 2 za jedyne 95 USD juz dzis
149,99 USD Zaoszczędź 37%

Jedyną wadą Galaxy Buds 2 jest to, że aplikacja Galaxy Wearable — która jest wymagana do zmiany większości ustawień i instalowania aktualizacji oprogramowania układowego — jest dostępna tylko na Androida. Możesz sparować pąki z dowolnym urządzeniem Bluetooth i używać dotykowych elementów sterujących do ANC i niektórych innych funkcji, ale nie jest to najlepszy wybór, jeśli w ogóle nie masz telefonów ani tabletów z Androidem. Mamy listę najlepszych bezprzewodowych wkładek dousznych z większą liczbą opcji.

Jeśli zazwyczaj korzystasz z urządzeń z Androidem lub nie przegapisz aplikacji, Galaxy Buds 2 to jedna z najlepszych bezprzewodowych wkładek dousznych, jakie możesz zdobyć, szczególnie w tej obniżonej cenie. Jest również dostępny w wielu kolorach, w tym grafitowym, lawendowym, białym i zielonym.

Czy ten post był pomocny?