Skip to content

Zdobądź kartę podarunkową Amazon o wartości 10 USD dzięki tej promocji Early Prime Day — recenzja Geek

20 de czerwiec de 2022
4889d48b 1024x576 1

Logo Prime Day nad stosem banknotów 10-dolarowych.

Prime Day 2022 rozpoczyna się 12 lipca, ale Amazon już prowadzi kilka wczesnych zniżek i promocji. Przede wszystkim Amazon da ci bezpłatną kartę podarunkową o wartości 10 USD, jeśli wykonasz kilka łatwych zadań. Ta karta podarunkowa o wartości 10 USD może zostać przeznaczona na zakupy w Prime Day lub możesz po prostu zachować ją na później.

Co więcej, nie musisz płacić za Prime, aby otrzymać tę kartę podarunkową. Bezpłatna wersja próbna Amazon Prime będzie działać dobrze. Wszystko, co musisz zrobić, to wykonać te zadania przed 13 lipca.

Oto pięć kroków, które członkowie Prime powinni wykonać, aby zdobyć kartę podarunkową o wartości 10 USD:

  1. Aktywuj swoją kartę Amazon Stamp Card
  2. Dokonaj zakupu spełniającego kryteria Prime (minimum 5 USD)
  3. Streamuj program w Prime Video
  4. Odtwórz utwór w Prime Music
  5. Pożycz e-booka na Prime Reading

Pamiętaj, że może upłynąć 24 godziny, zanim pieczątka pojawi się na Twojej karcie pieczątkowej. Jeśli chcesz otrzymać kartę podarunkową o wartości 10 USD, usuń ją przed Prime Day.

Ponadto Amazon cofnie kredyt w wysokości 10 USD, jeśli anulujesz usługę Prime. Jeśli po prostu korzystasz z bezpłatnego okresu próbnego, sugeruję jak najszybciej wydać 10 USD. (Pamiętaj, że członkowie Prime Invite, Prime Business, Prime Video lub Prime Instant Video nie mogą uczestniczyć. Dotyczy to tylko klientów Amazon Prime.)

Źródło: Amazon za pośrednictwem TechRadar

Czy ten post był pomocny?