Skip to content

Zdobądź najlepsze słuchawki Beyerdynamic z dużymi rabatami w tym tygodniu – Recenzja Geek

17 de maj de 2022
a562a453

Jeśli chcesz porzucić swoje stare słuchawki lub uaktualnić do czegoś lepszego, Beyerdynamic ma ogromną wyprzedaż w przyszłym tygodniu, której nie będziesz chciał przegapić. Mówimy o Beyerdynamic MMX 300 lub DT-770 Pros z dużymi rabatami.

Od 16 do 24 maja Beyerdynamic obniża ceny na niektóre ze swoich najpopularniejszych słuchawek „b-stock”. Więc co oznacza b-stock? Firma wyjaśnia to jako wszelkie słuchawki premium, które są odnawiane, zwracane w otwartych pudełkach lub wystawiane na wydarzeniach lub targach.

Zasadniczo będziesz w stanie uzyskać jeszcze większe zniżki na odnowione słuchawki lub zwroty, które zostały już przecenione. Firma oferuje szeroką gamę wysokiej jakości słuchawek z otwartym tyłem lub zwykłych słuchawek w cenach, których zwykle nie widzimy w przypadku jej produktów z wyższej półki.

Na przykład zestaw słuchawkowy do gier Beyerdymanics MMX 300 tradycyjnie kosztuje 349 USD, a odnowione modele zwykle kosztują około 299 USD. Jednak w tym tygodniu możesz zdobyć parę za jedyne 235 USD. Lub firma oferuje swoje wysokiej klasy audiofilskie Beyerdynamic T5 za ponad 30% taniej, kosztując tylko 695 USD.

Jednymi z najpopularniejszych słuchawek referencyjnych Beyerdynamic są DT-770 Pros, które obecnie kosztują nieco ponad 100 USD, co czyni je doskonałą opcją dla kogoś, kto chce ulepszyć swój sprzęt. I chociaż będziesz musiał zdecydować, czy słuchawki otwarte, czy odnowione są dla Ciebie, nieczęsto możesz kupić parę Beyerdynamics za jedyne 65 USD.

Umowa obowiązuje od teraz do 24 maja, więc nie zwlekaj.

Źródło: Beyerdynamic

Czy ten post był pomocny?