Skip to content

Zdobądź oficjalne gamepady Nintendo NES z dużą zniżką – recenzja Geek

13 de styczeń de 2022
b762df04 1024x576 1

Nintendo Switch Online odblokowuje mnóstwo dodatków dla twojej konsoli, w tym szeroki wybór klasycznych gier NES, SNES, N64 i Sega. A teraz możesz cieszyć się tymi retro grami dzięki parze przecenionych gamepadów NES. Nintendo oferuje zniżkę 25 USD na swój oficjalny dwupak gamepadów NES do 2 lutego, obniżając jego cenę do zaledwie 35 USD.

Repliki gamepadów NES mają ten sam wygląd i działanie, co oryginalne kontrolery NES firmy Nintendo. Jedyną różnicą, poza tym, że są bezprzewodowe, jest to, że mają dwa wcięte guziki naramienne. Podobnie jak Joy-Cons, te retro gamepady muszą być podłączone do Switcha w celu ładowania.

I dość zabawne, oficjalne kontrolery NES Nintendo działają na PC. Jeśli lubisz emulować lub grać w gry niezależne w stylu retro na swoim komputerze, te gamepady zapewnią Ci bardziej „autentyczne” wrażenia z gry w stylu retro.

Niestety, repliki gamepadów NES tak naprawdę działają tylko z klasycznymi grami NES. Nie możesz ich używać w większości nowoczesnych gier lub tytułów niezależnych na Switchu. (Możesz zmienić mapowanie kontrolera, aby działał z innymi grami na PC.)

Kup dwupak gamepada NES firmy Nintendo przed 2 lutego, aby otrzymać je za jedyne 35 USD. Pamiętaj, że aby kupić te gamepady, potrzebujesz subskrypcji Switch Online.

Czy ten post był pomocny?