Skip to content

Zdobądź ołówek Apple drugiej generacji w najniższej cenie w historii

27 de listopad de 2022
apple pencil ipad pro

Zbliżenie rysika Apple Pencil na iPadzie z widocznym logo Apple.

Apple Pencil to główne akcesorium rysika do tabletów iPad, a teraz możesz kupić model drugiej generacji za 89,00 USD w wielu sklepach. To 31% rabatu od pierwotnej sugerowanej ceny detalicznej i najlepsza cena, jaką widzieliśmy.

Ołówek Apple drugiej generacji to najnowszy rysik firmy Apple, który można magnetycznie przymocować do obsługiwanego iPada. Ładuje się również, gdy jest przymocowany magnetycznie, więc nie musisz się martwić o okazjonalne podłączanie, jak w przypadku oryginalnego modelu. Możesz używać ołówka do rysowania lub pisania odręcznych notatek, a niektóre aplikacje mają specjalną obsługę wprowadzania rysikiem.

Ołówek Apple (2. generacji)

Apple Pencil (2. generacji) to najlepszy dostępny rysik do iPada. Ta najnowsza iteracja oferuje ładowanie bezprzewodowe, odrzucanie dłoni i intuicyjny interfejs dotykowy.

Amazonka

89,00 $ Zdobadz olowek Apple drugiej generacji w najnizszej cenie w historii
129,00 $ Zaoszczędź 31%

Pamiętaj, że ołówek drugiej generacji jest zgodny tylko z iPadem Mini 6. generacji lub nowszym, iPadem Air 4. generacji lub nowszym, iPadem Pro 12,9 cala lub nowszym 3. generacji oraz wszystkimi wersjami iPada Pro 11- cal. Nie jest to bezpośredni zamiennik pierwszej generacji — żadne iPady zbudowane dla oryginalnego ołówka Apple nie działają z drugą generacją i odwrotnie. Obejmuje to iPada 10. generacji, który właśnie wypuścił Apple, który wykorzystuje ołówek pierwszej generacji z adapterem.

Jeśli masz kompatybilnego iPada, ołówek drugiej generacji jest wspaniałym dodatkiem, szczególnie w tej obniżonej cenie. Może też być świetnym prezentem dla każdego, kto ma już obsługiwanego iPada.

Czy ten post był pomocny?