Skip to content

Zestaw LEGO „Horizon Forbidden West” Aloy dosiada karku — Recenzja Geek

16 de luty de 2022
2e2305a8

W sam raz na nowe Horyzont: Zakazany Zachód LEGO ogłosiło nowy epicki zestaw Horizon Tallneck, który z pewnością pokocha każdy zagorzały fan. Z dużymi robotycznymi dinozaurami z dyskowymi głowami i oczywiście Aloy też jest na przejażdżce.

LEGO nawiązało współpracę z Sony i deweloperami Guerrilla Games na planie, zapewniając, że żaden szczegół nie zostanie pominięty. Nowa konstrukcja LEGO Horizon Forbidden West Tallneck zawiera 1222 klocki, roboty Watcher i prawie 14-calowy wysoki Tallneck z ogromną, wykonaną na zamówienie głowicą dysku LEGO.

Według LEGO firma wykorzystała niestandardowe klocki i zaprojektowała sprytne techniki budowlane, aby pomóc ożywić Tallneck. Wystarczy spojrzeć na to stanowisko na poniższych obrazkach.

Podobnie jak w grze, figurka Obserwatora ma do wyboru niebieskie, żółte lub czerwone oczy, idealne na każdą scenę lub okazję. Fani będą zachwyceni, widząc pełne pokazy budowania Horyzont zachwycający krajobraz ze starym, zniszczonym światłem stopu, brzozą i innymi elementami.

Główny bohater gry Horizon, Aloy, występuje jako minifigurka dzierżąca łuk i zbudowaną z klocków włócznię. Możesz rzucić Aloy na szczyt Wysokiego Szyja lub położyć go w wysokiej trawie, aby zmierzyć się z robotem Obserwatorem. Wybór należy do Ciebie.

Niestety, mimo że nowy Horyzont: Zakazany Zachód gra pojawi się 18 lutego, zestaw LEGO Tallneck będzie dostępny dopiero 1 maja i będzie kosztował 79,99 USD. Weź swój z linku kup poniżej.

Czy ten post był pomocny?