Skip to content

Złap nowe wiertło DeWalt za mniej niż 80 USD – Recenzja Geek

8 de maj de 2023

Ta półka sama się nie naprawi.

Zestaw wiertarko-ładowarki Dewalt

Ponieważ zbliżają się cieplejsze miesiące letnie, nadszedł czas, aby rozpocząć projekty majsterkowania w domu, które odkładałeś. Świetnym sposobem na rozpoczęcie pracy są niedrogie elektronarzędzia DeWalt, takie jak ta wiertarka za mniej niż 80 USD w Amazon.

DeWalt to powszechnie znana marka produkująca jedne z najlepszych elektronarzędzi. W tej chwili możesz kupić akumulatorową wiertarkę DeWalt Atomic 20V MAX 1/2 cala od Amazon za jedyne 77 USD, co stanowi 34% zniżki i jedną z najniższych cen, jakie kiedykolwiek widzieliśmy.

Nie jest jednak dostarczany z baterią, więc miejmy nadzieję, że masz już kilka narzędzi DeWalt. Jeśli nie, znaleźliśmy inną ofertę, która kosztuje tylko kilka dolców i jest idealna dla początkujących. Lowe’s ma podobną bezprzewodową wiertarko-wkrętarkę DeWalt 20 V z akumulatorem, ładowarką i walizką za jedyne 99 USD. To prawie 40% zniżki i będzie dostępne w tej nowej niskiej cenie do początku sierpnia.

A jeśli nie masz w pobliżu Lowe’s, ten sam typ paczki jest również dostępny w Amazon za 99 USD, co dla niektórych może być lepszą trasą.

Elektronarzędzia są cały czas w sprzedaży, a przy tak wielu modelach może być trudno stwierdzić, co warto kupić. To powiedziawszy, wszystko od DeWalt jest objęte ograniczoną trzyletnią gwarancją, więc chwyć ją już dziś i zabierz się do pracy.

Niestety, Amazon nie wspomina, kiedy te oferty wygasają, więc musisz się pospieszyć, zanim wszystko się skończy. Jednak zawsze możesz liczyć na Lowe’s w przypadku kombinacji lub dwóch. Chwyć swoją z poniższych linków.

Zlap nowe wiertlo DeWalt za mniej niz 80 USD

e1e25398

Czy ten post był pomocny?