Skip to content

Złap parę zewnętrznych głośników Bluetooth za 130 USD (50 USD taniej)

20 de grudzień de 2022
Bluetooth Wireless Speakers

Dwa przenośne głośniki Ultimate Ears WONDERBOOM SE na białym tle

Wypełnij swoje przygody na świeżym powietrzu stałym strumieniem ulubionej muzyki dzięki przenośnym głośnikom Bluetooth Ultimate Ears WONDERBOOM SE (2 sztuki). Wytrzymała, wodoodporna i pyłoszczelna konstrukcja pozwala zabrać rozrywkę ze sobą, gdziekolwiek jesteś, teraz za jedyne 129,99 USD (50 USD zniżki) do końca dzisiejszego dnia.

Zestaw 2 słuchawek Ultimate Ears został zaprojektowany z myślą o trwałości dzięki wytrzymałej obudowie, która przetrwa żywioły. Dzięki stopniowi ochrony IP67, który oznacza odporność urządzenia na ciała stałe i wodę, każdy głośnik WONDERBOOM może pracować pod wodą na głębokości 1 m przez 30 minut, dzięki czemu doskonale nadaje się do używania przy basenie lub wygrzewania się na plaży (na wszelki wypadek, gdy planujesz gdzieś wyjść tropikalny tej zimy). Specjalna konstrukcja chroni również każdy minigłośnik przed kurzem i brudem oraz zapewnia krystalicznie czysty dźwięk w większości warunków.

Każdy głośnik bezprzewodowy Ultimate Ear WONDERBOOM SE ma wzmocniony sygnał, który może pracować w odległości do 40 metrów od źródła dźwięku. Połącz się z telefonem komórkowym, aby przesyłać strumieniowo z preferowanej usługi i cieszyć się nawet 13 godzinami nieprzerwanej muzyki. Ultimate Ear zaprojektował każdy głośnik tak, aby zapewniał 360-stopniowy dźwięk stereo z opcją Outdoor Boost, która naprawdę podbija basy, zapewniając wyraźniejszy, mocniejszy dźwięk.

Jeśli kochasz spędzać czas na świeżym powietrzu, ale nie możesz obejść się bez ulubionej muzyki, te przenośne głośniki Bluetooth Ultimate Ears WONDERBOOM SE (2 szt.) są koniecznością. Odbierz je tylko dzisiaj (19 grudnia) za 129,99 USD (50 USD zniżki) i zabierz imprezę ze sobą, gdziekolwiek się udasz.

Czy ten post był pomocny?