Skip to content

Zmodernizuj swój komputer za pomocą dysku SSD o pojemności 1 TB za jedyne 68 USD już dziś

21 de listopad de 2022

Crucial MX500 1 TB

Dyski półprzewodnikowe stały się tańsze i lepsze w ciągu ostatniej dekady, a teraz używanie dysków SSD we wszystkich komputerach jest prawie oczywiste. Teraz możesz kupić dysk SSD Crucial MX500 w najniższej jak dotąd cenie.

MX500 to dysk SSD oparty na SATA, który istnieje już od kilku lat. Crucial obiecuje prędkość odczytu sekwencyjnego na poziomie 560 MB/s, a zapisu sekwencyjnego około 510 MB/s, co jest zbliżone do fizycznego limitu złącza SATA 3. Dla porównania, normalny dysk twardy ma zwykle około 80-160 MB/s, podczas gdy bardziej zaawansowane dyski SSD NVMe osiągają prędkość odczytu 3500 MB/s lub wyższą.

Zmodernizuj swoj komputer za pomoca dysku SSD o pojemnosci 1

Crucial MX500 1 TB

To wciąż jeden z najlepszych dostępnych dysków SSD SATA, co czyni go świetną opcją do wymiany dysku twardego w starym komputerze.

Ten dysk nie jest tak szybki, jak niektóre z najlepszych wewnętrznych dysków SSD, zwłaszcza modele NVMe, ale jest znacznie szybszy i bardziej niezawodny niż jakikolwiek obracający się dysk twardy. Dysk jest szczególnie doskonałym wyborem do modernizacji starych komputerów stacjonarnych i laptopów, zwłaszcza tych, które w ogóle nie obsługują M2 ani NVMe. Jeśli głównym dyskiem komputera jest nadal obracający się dysk twardy, wymiana go na dysk SSD może z łatwością tchnąć nowe życie w komputer — przyspieszając wszystko, od czasu uruchamiania systemu Windows po czas reakcji aplikacji.

Crucial MX500 1 TB jest w sprzedaży za 67,99 USD w Amazon, od chwili pisania tego tekstu, co jest najniższą odnotowaną ceną u dużego sprzedawcy detalicznego. Best Buy ma go również w sprzedaży, chociaż zniżka nie jest tam tak wysoka, za 72 USD.

Czy ten post był pomocny?