Skip to content

Znajdź rozmiar elementów witryny w łatwy sposób

1 de sierpień de 2021
myruler01

Czy kiedykolwiek znalazłeś witrynę o wyglądzie lub układzie, który uważasz za świetny, ale ustalenie rozmiaru w pikselach dla poszczególnych elementów jest kłopotliwe? Teraz możesz łatwo uzyskać te informacje za pomocą myRuler.

Organizować coś

Tak wygląda myRuler po pierwszym uruchomieniu… za pierwszym razem zostanie ustawiony domyślnie na 500 pikseli. Za każdym razem, gdy ponownie uruchomisz myRuler, zapamięta on rozmiar w pikselach użyty poprzednio.

Możesz zmienić orientację poziomą lub pionową, motyw lub zminimalizować myRuler do „Taca systemowa” za pomocą „Menu prawego przycisku myszy”.

1627832039 521 Znajdz rozmiar elementow witryny w latwy sposob

Kliknij „myRuler Link”, aby zobaczyć polecenia klawiaturowe dotyczące przesuwania, zmiany rozmiaru, odwracania kierunku i umieszczania ekranu.

1627832039 224 Znajdz rozmiar elementow witryny w latwy sposob

myRuler w akcji

Być może widzisz grafikę na stronie internetowej, taką jak przyciski paska bocznego lub obrazy postów na blogu, i naprawdę uważasz, że rozmiar w układzie jest idealny. Możesz łatwo znaleźć rozmiary za pomocą myRuler. W naszym przykładzie patrzymy na jeden z obrazów w poście na blogu… najpierw pomiar poziomy…

1627832039 65 Znajdz rozmiar elementow witryny w latwy sposob


A potem pomiar w pionie. W tym momencie możesz pomyśleć, że tak, możesz zapisać/skopiować obraz na swój komputer lub kliknąć prawym przyciskiem myszy, aby wyświetlić właściwości, ale jeśli obraz nie jest jedynym elementem, z którym pracujesz na stronie, to…

1627832039 962 Znajdz rozmiar elementow witryny w latwy sposob

Jeśli istnieje konkretna sekcja witryny, której rozmiar / dopasowanie (np. szerokość wpisu na forum lub paska bocznego) Ci się podoba, możesz łatwo znaleźć rozmiar, który pomoże zaprojektować własną witrynę.

1627832040 677 Znajdz rozmiar elementow witryny w latwy sposob

Wniosek

myRuler to wygodna aplikacja na czas, gdy potrzebujesz szybkiego sposobu na znalezienie rozmiaru elementów witryny i ułatwienie projektowania własnej witryny.

Spinki do mankietów

Pobierz myRuler (wersja 0.5)

Czy ten post był pomocny?