Skip to content

Zobacz Samsung Stress Test jego składane w tym filmie – Recenzja Geek

28 de sierpień de 2022
776273f8 1024x576 1

Galaxy Z Flip 4 pod wodą.

Kiedy Samsung mówi, że jego składaki mogą wytrzymać „ponad 200 000 zgięć, zanim ulegną awarii”, nie wymyśla to jakiejś arbitralnej liczby. Nowe Galaxy Z Flip 4 i Fold 4 zostały wymuszone przez rygorystyczne testy warunków skrajnych, a teraz Samsung opublikował zakulisowe spojrzenie na to, jak torturuje swoje smartfony.

Notatka: Sprawdź naszą recenzję Galaxy Z Flip 4, aby zapoznać się z przypadkowym testem warunków skrajnych w świecie rzeczywistym!

  • To co najmniej dziwny film. Samsung używa mnóstwa zautomatyzowanych maszyn do zgniatania, skręcania, szturchania, spryskiwania i zanurzania swoich telefonów z serii Galaxy Z. Jak można się domyślić, wideo nie zawiera żadnych nagrań z zepsutych lub uszkodzonych telefonów — sprawdź naszą recenzję Galaxy Z Flip 4, jeśli chcesz zobaczyć rzeź.

    Mówiąc o naszej recenzji Z Flip 4, stwierdziliśmy, że jest to najbardziej dostępny i atrakcyjny składany do tej pory. Jest o wiele tańszy niż Galaxy Z Fold 4 i wreszcie zawiera flagowe specyfikacje. Cóż, przynajmniej w niektórych obszarach.

    Galaxy Z Flip 4 jest już dostępny do zakupu u wszystkich głównych sprzedawców i operatorów. Możesz zaoszczędzić do 250 USD, jeśli zamówisz go w firmie Samsung w ramach kwalifikującej się wymiany. Aha, a jeśli dasz Samsungowi iPhone’a, zaoferuje Ci Galaxy Buds 2 za darmo lub parę nowych Galaxy Buds 2 Pro za jedyne 50 USD.

    Czy ten post był pomocny?