Skip to content

Jak zwrócić audiobooki audio

27 de lipiec de 2021
1627402062 preview 11

Dźwięk jest niesamowity. Za 15 dolarów miesięcznie, masz do wyboru dowolny audiobook z kolekcji; za 23 dolary miesięcznie dostajesz dwie książki. Ale co się stanie, jeśli przypadkowo pobierzesz książkę lub zmarnujesz kredyt na taką, która brzmi, jakby opowiadał o niej Gilbert Gottfried, wciągający hel? Dobra wiadomość jest taka, że ​​jeśli z jakiegoś powodu nie jesteś zadowolony, możesz zwrócić zakupy Audible. Oto jak.

Polityka zwrotów Audible

Podobnie jak większość polityk zwrotów Amazona, polityka Audible jest niezwykle liberalna. Należy jednak pamiętać o kilku rzeczach:

  • Aby zwrócić audiobooki, musisz być członkiem Audible.
  • Książkę należy zwrócić w ciągu 365 dni od jej zakupu.
  • Otrzymasz zwrot pieniędzy w taki sam sposób, w jaki go kupiłeś; jeśli zapłaciłeś kredytem, ​​otrzymasz zwrot kredytu.
  • Możesz zwrócić książkę, nawet jeśli jej wysłuchałeś.

Polityka zwrotów Audible została zaprojektowana tak, abyś czuł się swobodnie, próbując losowego audiobooka lub innego narratora. Nie jest tak, że możesz wykorzystać jeden kredyt na wysłuchanie dziesięciu książek. Jeśli Amazon uzna, że ​​nadużywasz zasad zwrotów, nie będziesz mógł zwrócić książek, obsługa klienta skontaktuje się z Tobą, a Twoje konto może zostać zawieszone. Nie mamy żadnych twardych liczb dotyczących tego, ile zwrotów możesz uzyskać. Ale jeśli regularnie kupujesz audiobooki, słuchasz ich, a następnie zwracasz, Audible to zauważy.

Jak zwrócić książki dźwiękowe

Iść do Strona internetowa Audible i zaloguj się na swoje konto. Z jakiegoś powodu działa to tylko w witrynie Audible na komputery, a nie w aplikacji mobilnej.

1627402061 914 Jak zwrocic audiobooki audio

Kliknij swoje imię i nazwisko w prawym górnym rogu strony, a następnie kliknij „Szczegóły konta” w menu rozwijanym.

1627402061 366 Jak zwrocic audiobooki audio

Na stronie swojego konta kliknij opcję „Historia zakupów”.

1627402062 343 Jak zwrocic audiobooki audio


Zobaczysz listę wszystkich kupionych książek audio. Kliknij przycisk „Zwróć tytuł” ​​obok tytułu, który chcesz zwrócić. Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie możesz zwrócić książki, pojawi się komunikat „Nie kwalifikuje się do zwrotu”.

1627402062 440 Jak zwrocic audiobooki audio

Wybierz powód, dla którego zwracasz książkę, a następnie kliknij przycisk „Zwróć tytuł”.

1627402062 604 Jak zwrocic audiobooki audio

I tak po prostu książka wróciła.

1627402062 750 Jak zwrocic audiobooki audio

Jeśli kupiłeś książkę z kredytem, ​​od razu będziesz mógł z niego ponownie skorzystać. Jeśli książka została kupiona w inny sposób, zwrot środków potrwa do dziesięciu dni roboczych.

Czy ten post był pomocny?