Skip to content

Dołącz do bezpłatnego programu VIP LEGO przed wyprzedażą „Dni VIP” — recenzja Geek

7 de lipiec de 2023
4dd94866

Numer modelu 75255 i 1949 elementów w pudełku LEGO Star Wars UCS X-Wing Starfighter

Każdy, kto choć trochę interesuje się LEGO, powinien być LEGO VIP. Bezpłatne członkostwo zapewnia wczesny dostęp do nowych zestawów LEGO oraz wyjątkowe rabaty i punkty lojalnościowe za każdy zakup. Ponadto jako członek możesz wziąć udział w nadchodzącym wydarzeniu VIP Days.

Notatka: Pierwsze w historii LEGO wydarzenie VIP Days rozpocznie się 11 lipca i potrwa do końca 15 lipca. Dołącz bezpłatnie do programu LEGO VIP i przygotuj się na to wydarzenie!

W e-mailu do członków VIP LEGO potwierdza, że ​​wydarzenie VIP Days odbędzie się od 11 do 15 lipca. Chociaż LEGO nie ujawniło wszystkich szczegółów tego wydarzenia, oczekuje się, że firma zaoferuje ekskluzywne rabaty i upominki z limitowanej edycji. Możesz również otrzymać podwójne punkty VIP za swoje zakupy.

To powiedziawszy, LEGO niedawno ogłosiło, że jego zestaw Bricktober 2022 Fantasy Adventure Ride pojawi się w centrum nagród VIP 11 lipca. Będziesz mieć okazję zdobyć ten zestaw z limitowanej edycji podczas Dni VIP, pod warunkiem, że masz wystarczającą liczbę punktów Rewards.

Pamiętajcie, że to pierwsze w historii wydarzenie VIP Days. Nie jesteśmy w stanie przewidzieć, co zrobi LEGO. Większość naszych założeń opiera się na innych promocjach VIP, takich jak „Weekend VIP”, który LEGO organizuje pod koniec roku.

Już dziś możesz bezpłatnie dołączyć do programu LEGO VIP. LEGO wyśle ​​ci bezpłatny brelok do kluczy, aby się zarejestrować, a otrzymasz ekskluzywny biuletyn pełen ofert i promocji. Pamiętaj, że możesz zdobywać punkty VIP w witrynie internetowej LEGO oraz w punktach sprzedaży detalicznej LEGO.

źródło: LEGO

Czy ten post był pomocny?