Skip to content

Recenzje Geek: Odtwarzaj i nagrywaj radio internetowe za pomocą radia Screamer

2 de sierpień de 2021
1627924515 1

W zeszły weekend natknąłem się na bardzo fajny program radia internetowego i nagrań o nazwie Screamer Radio. Ten program jest niezwykle lekki w zakresie zasobów systemowych i oferuje mnóstwo zasobów muzycznych i programistycznych, w tym nagrywanie jednym przyciskiem.

Instalowanie radia Screamer

Instalacja i konfiguracja Screamer Radio to pestka. Najpierw wybierz swój język i naciśnij OK.

Następnie zostaniesz zapytany, czy chcesz, aby stacje radiowe były aktualizowane za każdym razem, gdy aplikacja jest uruchamiana. Zawsze dobrze jest być na bieżąco, więc prawdopodobnie powinieneś zaakceptować rekomendację.

1627924514 201 Recenzje Geek Odtwarzaj i nagrywaj radio internetowe za pomoca radia

Korzystanie z radia Screamer

To było szybkie ustawienie. Teraz jesteśmy gotowi do przyjrzenia się, co to ma do zaoferowania.

1627924514 376 Recenzje Geek Odtwarzaj i nagrywaj radio internetowe za pomoca radia

Pierwszą rzeczą, którą będziesz chciał zrobić, to kliknąć Ustawienia wstępne, aby wybrać między imponującą liczbą stacji radiowych według gatunku, języka, sieci lub regionu świata. (Podobno na Antarktydzie jest nawet stacja radiowa). Pojawi się również link do strony internetowej aktualnej stacji.

1627924514 289 Recenzje Geek Odtwarzaj i nagrywaj radio internetowe za pomoca radia


Nie tylko są tysiące międzynarodowych stacji radiowych, ale także możesz je nagrywać! Po prostu naciśnij przycisk Nagraj i poczekaj. Nie ma też ograniczeń co do ilości treści, które możesz nagrać.

Niektóre aplikacje audio ograniczają to lub sprawiają, że kupujesz ich wersję pro dla tej funkcji. Kolejną fajną funkcją jest to, że możesz rozpocząć nagrywanie w środku utworu i nadal będziesz mieć cały plik utworu.

1627924515 297 Recenzje Geek Odtwarzaj i nagrywaj radio internetowe za pomoca radia

Istnieje również kilka ustawień, które możesz zmienić. Jedną z pierwszych rzeczy, które zmieniłem, była ścieżka do miejsca, w którym chciałem przechowywać nagrany dźwięk.

1627924515 745 Recenzje Geek Odtwarzaj i nagrywaj radio internetowe za pomoca radia

Oczywiście istnieją inne ustawienia, aby zmienić sposób działania odtwarzacza, zmienić kolory i dostosować szybkość transmisji nagranych plików MP3.

1627924515 250 Recenzje Geek Odtwarzaj i nagrywaj radio internetowe za pomoca radia

Kolejną cechą jest to, że automatycznie rejestruje całą aktywność. Będzie to bardzo przydatne przy rozwiązywaniu problemów, które możesz potrzebować.

1627924515 631 Recenzje Geek Odtwarzaj i nagrywaj radio internetowe za pomoca radia

Wniosek

Screamer Radio to świetny program do nagrywania radia internetowego, który jest bardzo lekki w zasobach systemowych. Baza stacji radiowych jest ogromna, gdzie na pewno znajdziesz odpowiednią muzykę i inne programy. Istnieje również wersja przenośna, którą można przykleić na pendrive. Interfejs użytkownika jest prosty i mniej niż spektakularny, ale skuteczny. Tak jak widzę, że regularnie używam Screamer Radio.

1627924515 345 Recenzje Geek Odtwarzaj i nagrywaj radio internetowe za pomoca radia

Pobierz Screamer Radio dla Windows

Czy ten post był pomocny?