Skip to content

Znajdź filmy i programy telewizyjne na podstawie swojego nastroju z Jinni

2 de sierpień de 2021
moodsearch

Chcesz obejrzeć film lub telewizję i nie wiesz, jaki tytuł wybrać? Spójrz na Jinni, nową witrynę w prywatnej wersji beta, która znajduje programy w oparciu o Twój nastrój… i mamy zaproszenia dla czytelników How-To Geek!

Jinni to fajna nowa witryna, która naprawdę umożliwia wyszukiwanie rozrywki wideo w bardzo specyficzny sposób. Możesz wybierać spośród filmów, telewizji, filmów krótkometrażowych i filmów online, aby znaleźć określony gatunek lub to, co masz ochotę obejrzeć. Wyszukiwarka i osobiste rekomendacje Jinni pomagają użytkownikom zrozumieć wszystkie dostępne filmy dzięki kompleksowej usłudze wyboru i uzyskiwania linków do obejrzenia online lub offline.

Przegląd wyszukiwania

Wpisz ogólny nastrój, w jakim się znajdujesz, aby wyświetlić wyniki.

Możesz także wyszukiwać bardziej szczegółowo według nastroju, w którym się znajdujesz lub typu filmu, którego szukasz.

1627912272 830 Znajdz filmy i programy telewizyjne na podstawie swojego nastroju z

Jeśli wydaje się, że jest zbyt wiele wyników wyszukiwania ogólnego, Jinni pozwala łatwo zawęzić wyniki.

Wyciskanie wyszukiwania


Najedź kursorem na poszczególne wyniki, aby uzyskać więcej informacji i opcji, aby obejrzeć film, dodać go do listy życzeń lub ulubionych albo znaleźć podobne programy.

1627912272 50 Znajdz filmy i programy telewizyjne na podstawie swojego nastroju z

Pozwalają stworzyć niestandardowy profil, w którym możesz wybrać to, co lubisz w rozrywce, aby poprawić wyniki wyszukiwania.

1627912273 186 Znajdz filmy i programy telewizyjne na podstawie swojego nastroju z

Integracja z Netflix

Możesz łatwo zintegrować wyszukiwanie i rekomendacje Jinni ze swoim kontem Netflix.

Znajdz filmy i programy telewizyjne na podstawie swojego nastroju z

Oto pełna lista fajnych funkcji Netflix.

  • Wyszukiwanie semantyczne w katalogu Netflix od Jinni
  • Odkrywanie tylko w katalogu Netflix Watch Instantly
  • Dodaj tytuły do ​​kolejki Netflix lub rozpocznij transmisję jednym kliknięciem od Jinni
  • Importuj oceny i recenzje z Netflix, aby przyspieszyć rekomendacje Jinni z Movie Genome
  • Importuj historię wypożyczeń Netflix, aby Jinni polecała tylko to, czego nie widziałeś

Usiedliśmy i rozmawialiśmy z Yosim Glickiem, współzałożycielem Jinni, aby dowiedzieć się więcej o ich usługach i tym, co mają do zaoferowania. Oto, co miał do powiedzenia:

Zacznijmy od twojej pozycji lub tytułu w Jinni i jak długo z tym pracujesz?

Jestem współzałożycielem i CEO. Jestem z Jinni od czasu naszego założenia w 2008 roku, aw ciągu roku, a nawet więcej, do tego momentu dyskutowaliśmy i wypracowywaliśmy pomysły.

Jaka jest twoja wizja Jinni? Jak widzisz to teraz i jak chciałbyś to widzieć w przyszłych latach?

Widzę Jinni jako bramę, dzięki której ludzie mogą wybierać, co oglądać w inteligentny, intuicyjny sposób – czy to przez Internet, telewizję (VOD), czy wybór wideo na konsolach do gier. Pracujemy nad stworzeniem uniwersalnego katalogu, który zawiera wszystkie wysokiej jakości profesjonalne i półprofesjonalne filmy wideo oraz linki do miejsc, w których można je oglądać.

W dłuższej perspektywie wyobrażam sobie Jinni jako silnik do odkrywania wszystkich produktów opartych na doświadczeniu: jedno miejsce, które zrozumie Twoje upodobania dotyczące filmów, gier, książek, a nawet podróży.


Użytkownicy Netflix naprawdę pokochają możliwość zintegrowania swoich wyszukiwań w Jinni ze swoim kontem Netflix. Jakie masz porozumienie z Netflixem?

Netflix ma interfejs API dla programistów, który oferuje wspaniałe możliwości łączenia się z innymi usługami, zapewniając bogatsze wrażenia użytkowników. Wykorzystanie przez nas API Netflix było odpowiedzią na wiele próśb użytkowników i pozwala ludziom łatwo zintegrować unikalne wyszukiwania Jinni i rekomendacje oparte na genomie filmowym z ich kontami w serwisie Netflix. Z Jinni możesz wyszukiwać semantycznie w katalogu Netflix, filtrować według tego, co znajduje się w sekcji Oglądaj natychmiast, i dodawać do kolejki lub rozpocząć oglądanie jednym kliknięciem.

Planujemy kontynuować rozwój integracji API Netflix, z zarządzaniem kolejkami, spersonalizowanymi alertami i nie tylko. Oprócz Netflixa zintegrowaliśmy się również z Hulu i planujemy zintegrować się w najbliższej przyszłości z innymi usługami, takimi jak iTunes i Amazon Unbox.

Jakie aspekty sieci społecznościowych zostaną uwzględnione w ostatecznej wersji?

W Jinni nie staramy się być nową siecią społecznościową. Skupiamy się na pomaganiu ludziom w znajdowaniu nowych filmów i programów telewizyjnych. Ale wideo to doświadczenie towarzyskie, a interakcje społeczne są oczywiście ważną częścią obrazu – sprawdzanie, jakie nowe filmy oglądają Twoi znajomi, określanie, który film spodoba się całej grupie znajomych, zobaczenie, co ktoś, kogo lubisz, pomyślał o pewien film…. Tego typu powiązania i dyskusje wokół filmów i programów telewizyjnych stanowią wytyczne dla aspektów społecznych, które teraz rozwijamy dla Jinni.

Czy jest coś jeszcze, co chciałbyś dodać lub wyjaśnić naszym czytelnikom?

Powiem kilka słów o technologii Jinni. Ideą naszego Movie Genome jest odzwierciedlenie tego, jak ludzie naprawdę myślą i mówią o tym, co oglądają. Nasz genom filmowy opiera się na ontologii opracowanej przez profesjonalistów filmowych, a nowe tytuły są indeksowane za pomocą innowacyjnej technologii przetwarzania języka naturalnego do analizy metadanych i recenzji. Nasze semantyczne podejście do analizy metadanych wideo i recenzji w celu określenia „genów” każdego tytułu łączy ludzki wgląd i wiele perspektyw (z wielu recenzji) ze spójnością i wydajnością automatyzacji. Wierzę, że prowadzi to do bardziej naturalnego i satysfakcjonującego procesu wyboru tego, co oglądać, w oparciu o osobiste nastroje i gusta.

Wniosek

Jinni.com został niedawno otwarty w prywatnej wersji beta i ma 20 000 tytułów filmowych, telewizyjnych i wideo, a także oferuje interfejsy API dla dostawców treści internetowych i telewizyjnych. Jinni również wkrótce doda funkcje sieci społecznościowych. Dla użytkowników Netflix intuicyjne wyszukiwanie i osobiste rekomendacje Jinni, obsługiwane przez Movie Genome, oferują przełomowy nowy sposób wyboru tego, co oglądać, nawet bez odwiedzania witryny Netflix. Ogólnie rzecz biorąc, ta strona jest bardzo fajna w użyciu, aby znaleźć wysokiej jakości rozrywkę, a dzięki swojej technologii wyszukiwania powinna stać się popularnym miejscem wyszukiwania filmów.

1627912273 697 Znajdz filmy i programy telewizyjne na podstawie swojego nastroju z

Kliknij tutaj, aby uzyskać bezpłatną prywatną wersję beta Jinni.com (ograniczona do 300 czytelników)

Czy ten post był pomocny?