Skip to content

Jak przeszukiwać wszystkie usługi przesyłania strumieniowego dla filmu lub programu telewizyjnego?

10 de lipiec de 2021
img 5c2aa2a1d2ff7

Czy program telewizyjny, który chcesz obejrzeć w Netflix, Hulu, Amazon Prime lub HBO? A która usługa ma najlepszą cenę za wypożyczenie filmów cyfrowych? Poniższe rozwiązania błyskawicznie odpowiedzą na te pytania.

Wyszukuj w skrzynce strumieniowej telewizora

1625908639 628 Jak przeszukiwac wszystkie uslugi przesylania strumieniowego dla filmu lub programu

Wszystkie duże nowoczesne urządzenia do strumieniowego przesyłania telewizji, w tym urządzenia Roku, Apple TV, Fire TV i Android TV, mają wbudowane funkcje wyszukiwania. Przeszukują jednocześnie wiele aplikacji, a Ty możesz wpisać nazwę programu lub filmu za pomocą pilota lub wypowiedzieć ją na głos.

  • Roku: Użyj funkcja wyszukiwania na ekranie głównym Roku, aby wyszukać tytuł filmu lub programu telewizyjnego. Możesz także nacisnąć przycisk głosu na pilocie i wymówić nazwę filmu lub programu telewizyjnego, aby go wyszukać. Twój Roku pokaże Ci, gdzie film lub program telewizyjny jest dostępny w wielu usługach, i możesz wybrać opcję, aby szybko zacząć go oglądać. Roku umożliwia także wyszukiwanie nazwiska aktora lub reżysera.
  • Telewizor apple: Apple TV działa tak samo, jak tutaj Roku. Możesz albo użyj aplikacji wyszukiwania na Apple TV lub poproś Siri o nazwę filmu lub programu telewizyjnego. Dzięki Siri możesz także wyszukiwać według gatunku, aktora i innych szczegółów.
  • Telewizja przeciwpożarowa: Amazon Fire TV również pozwala Szukaj do filmów i programów telewizyjnych za pomocą funkcji wyszukiwania lub przez Alexa. Jeśli film lub program telewizyjny jest dostępny w wielu usługach, zobaczysz opcję „Więcej sposobów oglądania”, która pokazuje inne usługi oferujące ten sam film lub program telewizyjny.
  • Android TV: Android TV firmy Google umożliwia również wyszukiwanie w aplikacjach. Po prostu użyj pola wyszukiwania na ekranie głównym lub naciśnij przycisk mikrofonu na pilocie i poproś Asystenta Google o film lub program telewizyjny, który chcesz obejrzeć. Będzie przeszukiwać wiele platform streamingowych.

Każde z powyższych skrzynek przesyłania strumieniowego jest inne, a niektóre skrzynki mogą przeszukiwać więcej lub inne źródła niż inne. Możesz wypróbować inne rozwiązanie wyszukiwania, jeśli nie możesz znaleźć tego, czego szukasz.

Korzystaj ze strony internetowej na komputerze lub aplikacji w telefonie

Kilka witryn internetowych i aplikacji umożliwia wyszukiwanie nazwy programu telewizyjnego lub filmu i pokazuje dokładnie, gdzie dane multimedia są dostępne do przesyłania strumieniowego online. Pokażą Ci nawet, gdzie jest dostępny bezpłatnie z subskrypcją, a gdzie można go wypożyczyć lub kupić, umożliwiając porównanie cen.

Jest to szczególnie wygodne, jeśli używasz platformy do przesyłania strumieniowego, która nie oferuje tego zintegrowanego wyszukiwania — na przykład PlayStation 4, Xbox One, Chromecast lub Smart TV — lub jeśli oglądasz filmy i programy telewizyjne na telefonie lub tablecie lub komputer.


Lubimy Tylko patrz. Przeszukuje ponad czterdzieści legalnych serwisów streamingowych, w tym Netflix, Hulu, Amazon Prime, HBO, YouTube i iTunes. W przeciwieństwie do niektórych innych opcji, jest dostępny dla inne kraje, nie tylko w USA.

Wejdź na stronę, wyszukaj film lub program telewizyjny, a zobaczysz dokładnie, gdzie jest dostępny. To dużo szybciej niż przeszukiwanie kilku różnych usług i porównywanie cen. Jeśli szukasz programu telewizyjnego, możesz nawet przejrzeć poszczególne sezony lub odcinki, aby zobaczyć, gdzie są dostępne.

Jak przeszukiwac wszystkie uslugi przesylania strumieniowego dla filmu lub programu

Just Watch jest dostępny jako bezpłatna aplikacja dla iPhone’a, iPada, i Android, także. Możesz zainstalować aplikację na swoim telefonie i szybko przeszukiwać wszystkie duże platformy.

1625908639 480 Jak przeszukiwac wszystkie uslugi przesylania strumieniowego dla filmu lub programu

W przeszłości wypróbowaliśmy inne podobne witryny, w tym Czy mogę to przesyłać strumieniowo?. Wydaje się jednak, że Just Watch zapewnia obecnie najlepsze, najbardziej aktualne wyszukiwanie w większości usług.

W mgnieniu oka możesz nawet użyć Google. Wyszukaj „oglądaj”, a po nim nazwę programu telewizyjnego lub filmu, a często zobaczysz rekomendacje oficjalnych miejsc, w których możesz go obejrzeć online. Ale Just Watch przeszukuje więcej usług, by znaleźć więcej programów telewizyjnych i filmów, więc jest to lepsza opcja niż Google.

1625908639 917 Jak przeszukiwac wszystkie uslugi przesylania strumieniowego dla filmu lub programu

Źródło obrazu: Syafiq Adnan/Shutterstock.com, Roku

Czy ten post był pomocny?