Skip to content

Najlepsze bezpłatne kanały Roku dla dzieci

4 de sierpień de 2021
thomas tank engine

Skonfigurowałeś kontrolę rodzicielską w Netflix i pracowałeś nad tym, aby YouTube był przyjazny dla dzieci, a Twoje dzieci już to uwielbiają. Ale istnieje kilka innych kanałów, które możesz dodać, zawierających tylko treści przyjazne dzieciom, od Ulicy Sezamkowej po Pokemony i GI Joe – wszystko za darmo.

Pokazaliśmy Ci najlepsze darmowe kanały wideo Roku, ale wszystkie te dodatki skupiają się na treściach dla dorosłych. Jeśli chcesz zaoferować swoim dzieciom kilka własnych kanałów do przeglądania i oglądania, oto najlepsze bezpłatne kanały Roku z programami dla dzieci. Zacznijmy!

PBS Dzieci: Wysokiej jakości treści edukacyjne bez reklam

Jeśli chodzi o oferowanie dziecięcych programów bez abonamentu lub reklam, trudno dorównać PBS. Sieć publicznych stacji telewizyjnych oferuje odcinki wszystkich swoich programów dla dzieci na kanale PBS Kids dla Roku, a wszystko to bez przerw reklamowych.

Najlepsze bezplatne kanaly Roku dla dzieci

Ciekawy George, Bob Budowniczy, Thomas Silnik czołgu: wszyscy są tutaj. Nie potrzebujesz nawet konta, aby korzystać z kanału. Po prostu zainstaluj i gotowe.

Sezam Go: Klipy z ulubionych przez wszystkich edukacyjnych muppetów

PBS Kids oferuje kilka pełnych odcinków Ulicy Sezamkowej, ale jeśli chcesz przeglądać klipy z udziałem Elma, Big Birda lub Berta, musisz wejść na kanał Sesame Go. Są tu różne rodzaje klipów.

1628093182 324 Najlepsze bezplatne kanaly Roku dla dzieci


Sesame Go, dawniej usługa subskrypcji oferująca pełne odcinki, stała się bezpłatna kiedy HBO nabyło prawa wyemitować nowe odcinki Ulicy Sezamkowej przed PBS. Zainstalowanie kanału daje dzieciom możliwość ponownego oglądania ulubionych klipów, a Ty możesz przeglądać klipy według kategorii edukacyjnych.

Popcornflix Dzieci: Kreskówki z superbohaterami i więcej

Masz dość tych wszystkich edukacyjnych rzeczy? Popcornflix oferuje stare, dobre amerykańskie kreskówki o superbohaterach, z tytułami od Marvela i DC. Jest też dużo treści z gier wideo: Sonic, Mario i The Legend of Zelda są reprezentowane. A jeśli chcesz podzielić się nostalgią ze swoimi dziećmi, są też kreskówki retro, takie jak Inspektor Gadżet i Popeye.

1628093183 924 Najlepsze bezplatne kanaly Roku dla dzieci

Wadą: reklamy. Po prostu nie znajdziesz dużo darmowych treści bez reklam poza ekosystemem mediów publicznych i jest duża szansa, że ​​dzieci przyzwyczajone do Netflix nie będą miały na to cierpliwości. Ale jeśli uda im się to przezwyciężyć, jest to przyzwoita kolekcja bezpłatnych treści.

Hasbro Studios: GI Joe, Transformers i Conan poszukiwacz przygód

Pamiętasz GI Joe i Transformers? Oni i wiele innych kreskówek z lat 80-tych i 90-tych były w zasadzie przeznaczone dla różnych zabawek i gier, ale to nie powstrzymało Hasbro Studios – w pełni zależnej spółki zależnej imperium zabawek Hasbro – od tworzenia programów uwielbianych do dziś. A bezpłatny kanał Hasbro Studios Roku pozwala Tobie i Twoim dzieciom oglądać je.

1628093183 744 Najlepsze bezplatne kanaly Roku dla dzieci

Twoje dzieci mogą, ale nie muszą być zainteresowane programami telewizyjnymi z dzieciństwa, ale hej, to nic nie kosztuje. Znowu jednak spodziewaj się zobaczyć reklamy.

Pokémon TV: Złap wszystkie te odcinki i klipy

Dzieciaki lubią Pokémony, prawda? Jeśli tak, warto zainstalować ten darmowy kanał Roku, który oferuje wiele pełnych odcinków Pokémon wraz z więcej niż kilkoma klipami.

1628093183 163 Najlepsze bezplatne kanaly Roku dla dzieci


Ponownie możesz się spodziewać s, ale tego powinieneś się spodziewać podczas oglądania bezpłatnych treści. Z drugiej strony: Pikachu.

Kredyt zdjęciowy: Jim, fotograf/Flickr

Czy ten post był pomocny?