Skip to content

Najlepsze bezpłatne kanały wideo dla Twojego Roku

29 de lipiec de 2021
roku channels featured

Jeśli masz Roku, prawdopodobnie masz już połączone konto Netflix, Hulu lub Amazon w celu przesyłania strumieniowego. Prawdopodobnie wiesz, że możesz kupować filmy i odcinki telewizyjne również w innych usługach, takich jak Google Play.Ale na Roku jest też wiele bezpłatnych treści… jeśli wiesz, gdzie szukać.

Przeglądanie sklepu z kanałami może być frustrujące, ponieważ tak wiele z tego, co jest oferowane, wymaga zalogowania się za pomocą kabla lub innej subskrypcji. Ale wszędzie są darmowe treści. Oto lista niektórych z najlepszych (legalnych) kanałów Roku, które oferują bezpłatne programy telewizyjne i filmy, które możesz natychmiast zacząć oglądać. (A jeśli masz dzieci, koniecznie sprawdź naszą listę przyjazną dzieciom.)

Sieciowe kanały telewizyjne (NBC,ABC,Lis, orazCW): Oglądaj najnowsze programy

1627560756 504 Najlepsze bezplatne kanaly wideo dla Twojego Roku

Jeśli chcesz oglądać aktualne programy telewizyjne, najpierw dodaj kanały z głównych sieci telewizyjnych w Twoim kraju. (Mamy siedzibę w Stanach Zjednoczonych, więc koncentrujemy się tutaj na sieciach telewizyjnych, ale główne sieci w wielu krajach oferują również kanały Roku).

NBC, ABC, Lis, oraz CW wszystkie umożliwiają oglądanie odcinków telewizji z reklamami bez abonamentu kablowego, a nawet logowanie się do usługi. Kiedy możesz oglądać, różni się: CW oferuje pełne odcinki dzień po ich emisji, ale Fox sprawia, że ​​​​darmowi użytkownicy czekają cały tydzień. Jeśli nie masz rejestratora DVR i przegapiłeś kilka odcinków swoich ulubionych programów, te kanały pomogą Ci nadrobić zaległości.

1627560756 338 Najlepsze bezplatne kanaly wideo dla Twojego Roku

Zauważysz, że brakuje jednej sieci: CBS. Dzieje się tak dlatego, że aplikacja Roku CBS wymaga przepustki All Access, aby oglądać cokolwiek więcej niż klipy, co oznacza, że ​​musisz zapłacić 6 USD miesięcznie, aby oglądać programy nadawane za darmo w eterze (10 USD, jeśli nie chcesz oglądać reklam!) . Oczywiście, jeśli naprawdę chcesz, nadal możesz oglądać te programy za pomocą anteny napowietrznej.

PBS oraz PBS Dzieci: Świetna darmowa treść bez reklam

1627560756 627 Najlepsze bezplatne kanaly wideo dla Twojego Roku

Wymieniam PBS Kanał Roku różni się od innych nadawczych sieci telewizyjnych, ponieważ naprawdę się wyróżnia. Po pierwsze, jest to jedyny główny kanał sieciowy, w którym nie ma żadnych reklam, z wyjątkiem krótkiego „przyniesionego przez” przed programem. Nie przerywanie jest bardzo miłe, a znalezienie tego za darmo jest rzadkością.


Po drugie, sama ilość treści oferuje karły inne bezpłatne kanały Roku. Jeśli program jest tworzony przez PBS, możesz obejrzeć większość, jeśli nie cały jego wsteczny katalog. Brytyjskie programy importowane, takie jak Sherlock i Great British Baking Show, oferują tylko ostatnie odcinki, ale programy krajowe, takie jak Nature i Frontline, oferują więcej treści, niż można kiedykolwiek oglądać. Kolejna rzecz, którą lubię: Twoja lokalna stacja PBS i jej programy są podświetlone, dzięki czemu możesz oglądać programy z Twoim miastem lub stanem oprócz treści krajowych.

1627560757 299 Najlepsze bezplatne kanaly wideo dla Twojego Roku

Jeśli masz dzieci, jest też PBS Dzieci kanał z tysiącami filmów bez reklam. Ciekawy George, The Cat In The Hat i Seasame Street są oferowane, więc sprawdź to.

The Roku Channel: Hojny katalog hollywoodzkich filmów

1627560757 61 Najlepsze bezplatne kanaly wideo dla Twojego Roku

NowaKanał Rokujest wyjątkowy: jest to pierwszy kanał oferowany przez sam Roku i jest przeznaczony wyłącznie dla urządzeń Roku. Więc co to ma? Kilka rozpoznawalnych filmów z minionych dziesięcioleci:Legalna blondynka,Urywek,Noce Talladegi, orazDziecko karateto kilka najważniejszych wydarzeń. Jest też wiele filmów dokumentalnych i westernów, które warto obejrzeć.

Bezpłatny kanał ma przerwy na reklamy, ale nie tak wiele: oto punkty zatrzymania, które widzieliśmyNacho Libre.

1627560757 407 Najlepsze bezplatne kanaly wideo dla Twojego Roku

Trzy przerwy nie są złe jak na półtorej godziny filmu, a Roku mówi, że ich celem jest „około połowa reklamy na godzinę programową” jako tradycyjna telewizja. Zastanawiamy się, jak długo ten kanał może pozostać tak hojny, ale na razie zadzwoń pod wrażeniem.


Kanał jest zasilany przez partnerstwa z największymi studiami, takimi jak Lionsgate, Metro-Goldwyn-Mayer (MGM), Sony Pictures Entertainment i Warner Brothers. Żaden z tytułów nie jest strasznie nowy, ale jest ich dużo, więc zanurz się i zobacz, co możesz znaleźć.

Trzask: przyzwoity katalog programów i filmów

1627560757 322 Najlepsze bezplatne kanaly wideo dla Twojego Roku

Trzask to próba firmy Sony w zakresie usługi przesyłania strumieniowego i ma szanowany katalog programów telewizyjnych i filmów. Nie znajdziesz najnowszych i najlepszych, ale oferowane programy obejmują Firefly i Seinfeld, a filmy obejmują klasyki, takie jak Apollo 13 i Eternal Sunshine of the Spotless Mind. Istnieje również kilka projektów internetowych, w tym Komedianci w samochodach Jerry’ego Seinfelda, które można sprawdzić.

Popcornflix: Jeszcze więcej filmów i programów telewizyjnych

1627560757 464 Najlepsze bezplatne kanaly wideo dla Twojego Roku

Prawdopodobnie nigdy o tym nie słyszałeś Popcornflix, ale oferuje mnóstwo filmów i programów telewizyjnych bezpłatnie, jeśli chcesz znieść reklamy. Ponownie, nie znajdziesz niczego nowego, ale jest tu kilka dobrych rzeczy, w tym filmy takie jak Ciekawy przypadek Benjamina Buttona i Niedźwiedzie złych wiadomości. Są też dość niejasne programy telewizyjne, w tym te okropne kreskówki Zelda i Mario z wczesnych lat 90-tych.

Pluto.TV: surfowanie po kanałach na Roku

1627560757 542 Najlepsze bezplatne kanaly wideo dla Twojego Roku

Wskazaliśmy na to już wcześniej, ale warto o tym również wspomnieć.Pluto.TV agreguje treści z całego Internetu w interfejs przypominający telewizję na żywo. Istnieją kanały oferujące wszystko, od kreskówek, przez wiadomości, po komedie, wszystko za darmo. Istnieje nawet kanał, który nie nadaje nic poza Mystery Science Theatre 3000.

Youtube: Najlepsze wideo w sieci

1627560758 590 Najlepsze bezplatne kanaly wideo dla Twojego Roku

Youtube nie trzeba przedstawiać, a jeśli nie masz tego na swoim Roku, powinieneś. To nic nie kosztuje, możesz się zalogować, aby zobaczyć swoje subskrypcje, a przeglądanie polecanych filmów to szybki sposób na znalezienie czegoś do obejrzenia. Interfejs HTML5 nie czuje się na Roku jak w domu i był trochę powolny w naszych testach, ale to najłatwiejszy sposób, jaki znaleźliśmy, aby oglądać filmy internetowe z kanapy.

ReutersTV: Szybkie aktualizacje wiadomości

1627560758 993 Najlepsze bezplatne kanaly wideo dla Twojego Roku

Ten kanał z serwisu przewodowego Reuters, jest wymieniony tylko dla jakości prezentacji. Po otwarciu aplikacji zostaniesz zapytany, ile masz czasu: 10 minut, 15 minut lub pół godziny. Wybierz opcję, a kanał przygotuje dla Ciebie transmisję wiadomości, zawierającą wszystkie najnowsze nagłówki. To świetny sposób, aby nadrobić zaległości, ale możesz pominąć historie, na których Ci nie zależy. Istnieje również możliwość oglądania wydarzeń na żywo i przeglądania określonych historii.

Kanały prywatne oferują dużo więcej

Skupiliśmy się na kanałach, które można znaleźć w oficjalnym sklepie Roku w tym artykule, ale istnieje cały świat nieobsługiwanych kanałów, jeśli wiesz, gdzie szukać. Wyjaśniliśmy już, jak dodać ukryte kanały prywatne do swojego Roku, więc koniecznie sprawdź to, jeśli chcesz znaleźć jeszcze więcej kanałów do oglądania. Cieszyć się!

Czy ten post był pomocny?