Skip to content

Z pudełka z poradami: tymczasowe podświetlenie LED, pliki e-mail do Dropbox i zarządzanie tapetami Wallpaper

15 de lipiec de 2021
1626370685 Tips How To Geek Template2

Raz w tygodniu zbieramy kilka świetnych wskazówek z Pudełka z poradami i dzielimy się nimi ze wszystkimi. W tym tygodniu przyjrzymy się tanim oświetleniu LED (wodoodpornym do rozruchu!), wysyłaniu plików e-mailem do folderów Dropbox i zarządzaniu kolekcją tapet.

Skonfiguruj proste oświetlenie zewnętrzne zasilane diodami LED

1626370684 501 Z pudelka z poradami tymczasowe podswietlenie LED pliki e mail do

Ted pisze w następującym geekowym hacku rozrywkowym:

Robi się ciepło, a moja żona uwielbia zabawę. W ten weekend chciała urządzić imprezę w naprawdę malowniczym parku niedaleko naszego domu i zleciła mi wymyślenie sprytnego sposobu na wyjaśnienie całej sprawy. Tak naprawdę nie chciałem wydawać pieniędzy na lampy słoneczne ani na nic drogiego (ponieważ może zostać zgubione, pozostawione itp.) Natknąłem się na naprawdę świetny mały hack na blogu Evil Mad Scientist. Użył tanich słojów, diod LED i baterii pastylkowych, aby zrobić coś, co wygląda jak ogrodowa lampa słoneczna, ale bez kosztów zakupu rzeczywistej lampy słonecznej. Taki mądry! Jedyne, co proponuję, to kupowanie baterii pastylkowych przez Internet. Jeśli pójdziesz do lokalnego sklepu, aby je kupić, nawet do specjalistycznego sklepu z bateriami, to totalne zdzierstwo. Możesz znaleźć hurtowe zwykłe baterie pastylkowe w Internecie za 30-60 centów za sztukę zamiast 3 dolary w sprzedaży detalicznej.

Jakby nie było oczywiste, że uwielbiamy już majstrować, już wymyślamy sposoby, aby ten prosty hack był jeszcze fajniejszy. Zauważa we wpisie na blogu, że bateria pastylkowa zapewnia wystarczającą ilość soku, aby zapalić diodę LED w dowolnym miejscu od kilku dni do ponad tygodnia, w zależności od diody LED. Wydaje się, że małym ulepszeniem tego hacka byłoby wprowadzenie taniego przełącznika przyciskowego, dzięki któremu można włączać i wyłączać światła bez konieczności demontażu obwodu baterii / diody LED. Z drugiej strony, celem tego hacka jest stworzenie oświetlenia przy jak najmniejszym wysiłku! Dzięki za udostępnienie Tedowi!

Wysyłaj pliki e-mailem do Dropbox w celu zarządzania aplikacjami do udostępniania plików

Craig podaje sprytną wskazówkę dotyczącą korzystania z Dropbox do zarządzania udostępnianiem plików:

Po przeczytaniu przewodnika dotyczącego konfigurowania folderu obserwowanego w katalogu Dropbox w celu zdalnego wyzwalania pobierania torrentów zacząłem wprowadzać pewne poprawki. Ponieważ był najbardziej kompatybilny z różnymi aplikacjami na komputery i tablety, których używam… Naprawdę chciałem mieć sposób na wysyłanie plików .torrent i .NZB do folderu zegarka. Skończyło się na połączeniu twojego przewodnika z ten przewodnik dotyczący konfigurowania sposobu zrzucania załączników wiadomości e-mail do wyznaczonego folderu. Rezultatem jest adres e-mail, na który mogę wysyłać pliki do udostępniania plików, który automatycznie zrzuca je do Dropbox, a następnie ładuje je do klienta udostępniania plików. Bam! Dzięki za rozpoczęcie pracy nad tym projektem.

To bardzo pomysłowy sposób, Craig. Dzięki za wiadomość!

Zarządzaj i pobieraj świeże tapety z Wally

1626370685 645 Z pudelka z poradami tymczasowe podswietlenie LED pliki e mail do

Deb pisze z następującą wskazówką dotyczącą tapety:

Istnieje wiele aplikacji do obracania tapet, ale jeszcze nie znalazłem takiej, która robi tyle, co Wally. Oprócz obracania istniejącej kolekcji tapet możesz automatycznie pobierać nowe tapety z wielu źródeł (takich jak Flickr, DeviantArt, Panoramio i inne). Nawet jeśli usługa zdjęciowa nie jest obsługiwana, ktoś może przygotować moduł do samodzielnej obsługi. Co więcej, możesz dostosować prawie wszystko, co robi aplikacja. To sprawia, że ​​proste zarządzanie tapetami w systemie Windows wygląda jak narzędzie jaskiniowca!

Uruchamianie jest bezpłatne i wieloplatformowe. Jeśli poważnie myślisz o zarządzaniu tapetami, wygląda to na świetny wybór. Dzięki za udostępnienie, Deb!

Masz wskazówkę lub sztuczkę do udostępnienia? Posłuchajmy o tym! Napisz do nas na adres [email protected].

Czy ten post był pomocny?