Skip to content

Aktualizacja łącza telefonu w systemie Windows 11 ułatwia zarządzanie wiadomościami tekstowymi — Recenzja Geek

24 de czerwiec de 2022
6a6f9fcd

Łącze do telefonu Microsoft

Niedawno zmieniona nazwa aplikacji Phone Link firmy Microsoft (wcześniej nazywana Your Phone) może otrzymać w przyszłej wersji kilka bardzo pożądanych ulepszeń. Aktualizacja może umożliwić systemowi Windows 11 większą kontrolę nad smartfonami, z paskiem wyszukiwania aplikacji wiadomości i nie tylko.

Wygląda na to, że Microsoft jest w końcu gotowy do dodania nowych funkcji do swojej aplikacji Phone Link po przeprojektowaniu i zmianie nazwy. Dostrzeżony przez jednego użytkownik na Twitterze i Neowin, Microsoft testuje zaktualizowaną aplikację Phone Link z dołączonym paskiem wyszukiwania.

Dzięki nowemu paskowi wyszukiwania użytkownicy systemów Windows 10 i 11 mogą szybko wyszukiwać i znajdować wiadomości ze swojego urządzenia mobilnego bezpośrednio na komputerze. Koniec z niekończącym się przewijaniem czatów.

Będziesz także mógł kategoryzować wiadomości, co jeszcze bardziej ułatwi wysyłanie wiadomości tekstowych z komputera. W zmianie widzimy opcję organizowania wiadomości tekstowych w systemie Windows 11 na dwie listy, otrzymane lub ukryte, najprawdopodobniej dla przeglądanych wiadomości.

Wygląda na to, że Microsoft doda również odpowiedni przycisk „wyczyść wszystko” i dostosuje powiadomienia o ikonach dla wiadomości i aplikacji Phone Link.

Niestety, Microsoft nie potwierdził jeszcze tych zmian ani nie są one dostępne w kompilacjach Windows Insider. Jednak moglibyśmy zobaczyć, jak pojawią się w przyszłej aktualizacji. I kto wie, może jest to podstawa jeszcze bardziej znaczącej aktualizacji, dzięki której telefony z Androidem będą ładniej grać z systemem Windows.

Mimo to Phone Link to doskonała opcja dla posiadaczy telefonów z systemem Android z systemem Windows 11.

przez TechRadar

Czy ten post był pomocny?