Skip to content

Kodi 20.2 jest teraz dostępny z mnóstwem poprawek błędów

4 de lipiec de 2023
Kodi

Logo Kodi

Kodi to centrum multimedialne typu open source, które umożliwia strumieniowe przesyłanie treści z Internetu, takich jak filmy i programy, z wybranych serwerów i zaplecza. Podczas gdy Kodi 21 jest wciąż w fazie rozwoju, pojawia się nowa aktualizacja dla Kodi 20.

Kodi w wersji 20.2 to niewielka aktualizacja, ale naprawia kilka problemów, które były szczególnie irytujące. Większość z tych poprawek dotyczy dźwięku, wyszukiwania, odtwarzania wideo i wielu innych rzeczy. Wśród naprawionych problemów mamy jeden, w którym status oglądania/nieobejrzenia nie był brany pod uwagę w przypadku elementów, które nie zostały dodane do biblioteki wideo podczas tworzenia list odtwarzania, a także naprawiono awarię spowodowaną wyczerpaniem pamięci, gdy używane są niektóre emulatory.

W sumie jest kilka zmian i możesz je wszystkie przeczytać na blogu Kodi pod linkiem źródłowym poniżej. Jeśli masz problem, który niepokoi Cię od jakiegoś czasu, może w końcu zniknąć na dobre. Możesz pobrać najnowszą wersję ze strony internetowej Kodi lub poczekać, aż pojawi się w wybranym menedżerze pakietów.

źródło: kodi

Czy ten post był pomocny?