Skip to content

TiVo tymczasowo psuje swój odtwarzacz Android TV – recenzja Geek

5 de lipiec de 2023
bcb2190c 1024x576 1

Nowe aktywacje są wstrzymane.

Odtwarzacz TiVo Stream Android TV.

Zaledwie trzy lata po premierze TiVo Stream 4K naprawdę zaczyna pokazywać swój wiek. Ale jego najnowszy problem jest trochę dziwny – z powodu przeprojektowania strony internetowej TiVo przypadkowo zepsuł proces konfiguracji Stream 4K. Ten problempowinien zostanie rozwiązany 5 lipca, na szczęście.

O tej dziwnej sytuacji po raz pierwszy poinformowałZatz Nie śmiesznepo tym, jak użytkownicy podzielili się swoją frustracją na forum TiVo. Zasadniczo nowi klienci, którzy próbują skonfigurować TiVo Stream 4K, są kierowani na stronę aktywacyjną, która jest obecnie w trakcie konserwacji. (I tak, napotkasz również ten problem, jeśli przywrócisz ustawienia fabryczne TiVo Stream 4K.)

Dobrą wiadomością jest to, że konserwacja sieci TiVo powinna zostać zakończona 5 lipca. Ale bądźmy szczerzy, jest to dość amatorski problem. I chociaż niektórzy klienci narzekają, rzeczywista liczba skarg jest dość niska – znak, że bardzo niewiele osób kupuje TiVo Stream 4K.

Powinienem zauważyć, że aplikacja TiVo Stream (agregat strumieniowy i przewodnik po kanałach) niedawno utraciła integrację z Sling TV. A na początku tego roku użytkownicy TiVo Stream 4K cierpieli z powodu błędu „czarnego ekranu”, który sprawił, że urządzenie nie nadawało się do użytku.

Jeśli masz problemy z TiVo Stream 4K, być może nadszedł czas, aby przejść dalej. Ale chcę to wyjaśnić – wszystkie urządzenia z Android TV wydają się być nękane irytującymi błędami. Nawet NVIDIA Shield, bardzo drogi produkt, lubi działać.

Źródło: Zatz Not Funny! via 9to5Google

Czy ten post był pomocny?