Skip to content

Kup tę kartę podarunkową Amazon i zdobądź 5 USD za darmo – Recenzja Geek

6 de lipiec de 2023
4a47a0db 1024x576 1

Ktoś trzyma kartę podarunkową Amazon o wartości 50 USD.

Kup kartę podarunkową Amazon o wartości 50 USD, a otrzymasz darmowe 5 USD w kredytach. Ta oferta promocyjna jest idealna dla każdego, kto planuje zakupy w Prime Day — po prostu aktywuj ofertę, kup e-kartę podarunkową (dla siebie lub kogoś innego), a Amazon doda 5 USD do Twojego konta.

Notatka: Ta oferta jest przeznaczona wyłącznie dla członków Prime i kończy się w nocy 10 lipca. Kwotę promocyjną w wysokości 5 USD należy wydać przed 25 sierpnia. Możesz przeczytać warunki tej oferty na Amazon.

Jeśli nie słyszałeś, Amazon Prime Day rozpoczyna się 11 lipca i jest już wiele wczesnych ofert Prime Day. Jeśli nie jesteś członkiem Prime, możesz zapisać się na bezpłatny okres próbny i korzystać ze wszystkich zniżek i korzyści.

Ta oferta promocyjna jest idealna dla kupujących w Prime Day, zwłaszcza tych, którzy planują wydać ponad 50 USD. Oto moja rada; kup dla siebie kartę podarunkową o wartości 50 USD i otrzymaj ją e-mailem. W ten sposób możesz automatycznie dodać saldo w wysokości 50 USD do swojego konta. Kiedy idziesz kupić coś na Prime Day, będziesz mieć saldo karty podarunkowej i darmowy kredyt w wysokości 5 USD.

Pamiętaj, że ta oferta kończy się 10 lipca i musisz wykorzystać promocyjny kredyt w wysokości 5 USD przed 25 sierpnia. Sugeruję przeczytanie warunków tej oferty przed zagłębieniem się w nią.

Źródło: Amazon za pośrednictwem Engadget

Czy ten post był pomocny?