Skip to content

Apple TV Plus jest teraz bezpłatny „na zawsze” w wybranych planach T-Mobile – Recenzja Geek

30 de sierpień de 2022
7134f8f5 1024x576 1

T-Mobile ogłosił dzisiaj uaktualnienie do i tak już doskonałej oferty, która daje wybranym klientom rok bezpłatnego korzystania z Apple TV+. Idąc dalej, wszyscy klienci Magenta MAX otrzymują usługę przesyłania strumieniowego Apple całkowicie za darmo, na zawszea nie tylko przez 12 miesięcy.

Zasadniczo T-Mobile ulepsza teraz swój najdroższy (i najpopularniejszy) plan Magenta MAX. Już teraz oferuje niekończące się subskrypcje Netflix dla subskrybentów, a teraz dostaną też Apple TV za darmo. I znowu, jest to dostępne zarówno dla nowych, jak i obecnych subskrybentów.

Chociaż te oferty nie są technicznie „na zawsze”, nie ma już rocznego limitu na freebie. Tak więc, dopóki T-Mobile oferuje tę ofertę, te usługi przesyłania strumieniowego będą dostępne całkowicie za darmo.

Nowi lub obecni subskrybenci mogą znaleźć szczegółowe informacje na temat darmowego abonamentu w aplikacji T-Mobile, w której wykorzystasz subskrypcję i dowiesz się, jak skorzystać z tych ofert.

Dodatkowo osoby korzystające ze zwykłego planu T-Mobile Magenta (nie z najwyższego poziomu) otrzymają sześć miesięcy Apple TV+ za darmo. W zeszłym roku zarówno plany Magenta, jak i Magenta MAX otrzymały to na rok, więc trochę rozczarowujące jest to, że spada do sześciomiesięcznego gratisu. To powiedziawszy, darmowe jest darmowe.

Apple TV+ jest regularnie wyceniany na 4,99 USD miesięcznie lub 49,99 USD rocznie. Platforma streamingowa Apple oferuje kilka oryginalnych serii, w tym Ted Lasso, Poranny program,Dla całej ludzkościi wiele innych.

Jeśli korzystasz już z T-Mobile, ale nie masz planu MAX, teraz jest to doskonały moment na uaktualnienie i skorzystanie z tych korzyści.

Źródło: T-Mobile

Czy ten post był pomocny?