Skip to content

AppleCare+ oferuje teraz nieograniczoną liczbę napraw iPhone’a – recenzja Geek

8 de wrzesień de 2022
2484a7df 1024x576 1

iPhone z tłuczoną tylną szybą.

Jeśli jesteś podatny na wypadki z iPhonem, Apple może właśnie uczynił Twoje życie nieco tańszym. MacPlotki donosi, że firma zaktualizowała stronę AppleCare na swojej stronie internetowej, aby stwierdzić: „AppleCare + obejmuje teraz nieograniczoną liczbę napraw w celu ochrony przed przypadkowymi uszkodzeniami”.

Informacje pojawiają się w formie banera na górze strony. Po przejściu do określonych pakietów AppleCare+ jest trochę więcej informacji. Każdy produkt obejmuje AppleCare+, który można naprawiać tak często, jak jest to potrzebne, za opłatą serwisową. Wcześniej limit napraw wynosił dwa razy w roku.

Zgodnie z prawem ujawnionym przez Apple w witrynie internetowej Apple w Wielkiej Brytanii przypadkowe uszkodzenie obejmuje „fizyczne uszkodzenie, uszkodzenie lub awarię Sprzętu objętego planem w wyniku nieprzewidzianego i niezamierzonego zdarzenia, które nastąpiło w wyniku obsługi (np. upuszczenia Sprzętu objętego planem lub kontaktu z płynem) lub z powodu zdarzenia zewnętrznego (np. ekstremalnych warunków środowiskowych lub atmosferycznych).” Serwis podkreśla również, że AppleCare+ nie obejmuje kradzieży ani wad konstrukcyjnych.

Nieograniczone naprawy AppleCare+ są teraz dostępne dla iPhone’a, iPada, Maca, Apple Watch, słuchawek, Apple TV, HomePod i Apple Display. Opłaty za usługi wahają się od 29 do 299 USD.

Aktualizacja ma miejsce tego samego dnia, co wydarzenie Apple „Far Out”, podczas którego wprowadzono iPhone 14, Apple Watch Ultra, Apple Watch Series 8 i AirPods Pro (2. generacji).

Źródło: MacPlotki, ZDNet

Czy ten post był pomocny?