Skip to content

Czy możesz zrobić wino musujące ze strumieniem sody? – LifeSavvy

20 de maj de 2023

Dwa kieliszki wina musującego.

Masz SodaStream. Masz wino, ale tak naprawdę chcesz wina musującego. Czy możesz zrobić trochę w swoim SodaStream?

Mamy trochę mieszane wieści na temat robienia wina musującego w SodaStream.

Jeśli mówimypowinien robisz wino musujące w swoim SodaStream, odpowiedź brzmi nie. To absolutnie nie jest zalecane przez markę, a według raportów zEpikurejskiproces może być katastrofalny.

Jeśli nie znasz SodaStream, jest on przeznaczony specjalnie do wody gazowanej i robi to za pomocą kanistra CO2 w maszynie. CO2 dodaje te pożądane bąbelki i daje doskonale gazowaną wodę sodową (którą możesz posmakować). Dla tych, którzy kochają seltzer, to pozycja obowiązkowa.

Czy mozesz zrobic wino musujace ze strumieniem sody – LifeSavvy

Teoretycznie powinieneś być w stanie nasycić wszystko, prawda? Niestety dla miłośników wina musującego nie. Wino jest bardziej lepkie i lepkie niż woda i zatyka maszynę, powodując eksplozję wina (nie, naprawdę,HuffPost spróbował tego). Nie to, co chcesz.

Teraz jednak o to chodzi. Istnieją filmy, które pokazują, jak z powodzeniem wytwarzać wino musujące SodaStream. Chodzi o powolne gazowanie wina i oszczędne wykorzystywanie CO2 w miarę upływu czasu. Więc,Móc robisz wino musujące z SodaStream? Być może, jeśli jesteś ostrożny, ale naprawdę nie zalecamy próbowania tego i ryzykowania wybuchu wina w kuchni.

Więc może następnym razem, gdy będziesz miał ochotę na wino musujące, po prostu udaj się do sklepu i kup je.

Czy ten post był pomocny?