Skip to content

Dodaj funkcję szybkiego restartu do Firefoksa

2 de sierpień de 2021
quickrestart01

Czy jesteś sfrustrowany brakiem szybkiego i łatwego sposobu na ponowne uruchomienie Firefoksa po zmodyfikowaniu ustawień about:config lub podobnej akcji? Teraz możesz z odrobiną magii rozszerzenia.

Po zainstalowaniu rozszerzenia

Instalacja rozszerzenia QuickRestart jest prosta i nie ma opcji, o które trzeba się martwić. Więc co otrzymujesz z rozszerzeniem? Trzy szybkie i łatwe sposoby na ponowne uruchomienie Firefoksa. Pierwsze dwa są pokazane w „Menu Pliku”… polecenie menu, które możesz wybrać, oraz odpowiednie polecenie klawiaturowe „Ctrl+Alt+R”.

Jeśli wolisz ukryć „Pasek narzędzi menu”, możesz zamiast tego użyć przycisku paska narzędzi do szybkiego ponownego uruchomienia. „Kliknij prawym przyciskiem myszy” na jednym z pasków narzędzi i wybierz „Dostosuj…”, aby otworzyć „Dostosuj okno paska narzędzi”. Przycisk paska narzędzi najprawdopodobniej będzie znajdować się na dole lub w jego pobliżu… umieść go w miejscu, które najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

1627916680 473 Dodaj funkcje szybkiego restartu do Firefoksa

Jeden wspaniały mały przycisk, który znacznie ułatwi Ci życie.

1627916680 117 Dodaj funkcje szybkiego restartu do Firefoksa

Wniosek

Jeśli jesteś zmęczony koniecznością ponownego uruchamiania Firefoksa w tradycyjny sposób, QuickRestart to rozszerzenie, bez którego nigdy nie będziesz chciał być.

Spinki do mankietów

Pobierz rozszerzenie QuickRestart (dodatki do Mozilli)

Czy ten post był pomocny?