Skip to content

Galaxy Z Fold 5 ma prawie niewidoczny zawias na nowych praktycznych zdjęciach – Recenzja Geek

3 de lipiec de 2023
4cd93974

Nie spodziewamy się, że Galaxy Z Fold 5 wprowadzi jakieś większe ulepszenia – będzie bardzo podobny do swojego poprzednika. Jednak nowe praktyczne zdjęcia pokazują, że Galaxy Z Fold 5 może używać zawiasu „kropli wody”, co znacznie zmniejszy rozmiar szczeliny między ekranami i potencjalnie zmniejszy zagniecenia ekranu.

W usuniętym już poście na Twitterze Ahmed Qwaider888 udostępnił trzy zdjęcia rzekomego Galaxy Z Fold 5. Zdjęcia te skupiają się na szczelinie ekranu telefonu, która prawie nie istnieje. Jeśli te obrazy są autentyczne, potwierdzają wcześniejsze pogłoski o zawiasie „kropli wody”. (Kilka innych składanych produktów, w tym Google Pixel Fold, używa zawiasu „kropli wody”).

Mniejszy zawias jest z pewnością estetyczny. I powinno zapobiegać przesuwaniu się dużych zanieczyszczeń między wewnętrznym wyświetlaczem Galaxy Z Fold 5 (na przykład po zamknięciu iw kieszeni). Ale małe cząsteczki, takie jak kurz i piasek, prawie na pewno zmieszczą się w wąskiej szczelinie Galaxy Z Fold 5.

Ile to jest warte, przeciekaczu Lodowy Wszechświat twierdzi, że Galaxy Z Fold 5 „nie będzie spełniał normy pyłoszczelności IP58”. Nie jest to wielką niespodzianką — zawiasy i składane wyświetlacze są delikatne i łatwo ulegają uszkodzeniu przez małe cząsteczki. Mimo to ten telefon powinien oferować taką samą wodoodporność IPX8, jaką cieszyliśmy się w Galaxy Z Fold 4.

Galaxy Z Fold 5 ma zadebiutować na imprezie Samsung Unpacked pod koniec lipca. To powiedziawszy, zamówienia mogą nie być wysyłane do początku sierpnia.

Źródło:Ahmed Qwaider888 przez policję Androida

Czy ten post był pomocny?