Skip to content

Graj w Destiny 2, dwie inne gry za darmo przez ograniczony czas

26 de sierpień de 2022
2022 Season of Plunder Ketchcrash 6 Player COMPRESSED 007

Obraz Destiny 2

Nie ma lepszej ceny niż gratis, a przez kilka dni możesz grać Przeznaczenie 2 orazThe Elder Scrolls Online na PC i konsole bez płacenia ani grosza. Jeszcze jedna gra jest również dostępna za darmo dla graczy Xbox.

Pierwsza gra w ofercie to Przeznaczenie 2, w którą można już grać za darmo na wszystkich platformach, ale większość głównej zawartości pochodzi z płatnych rozszerzeń i innej zawartości do pobrania. Od 23 do 29 sierpnia wszystkie obecne rozszerzenia fabularne Destiny 2 (Twierdza Cieni,Poza światłem,orazKrólowa czarownic) są dostępne dla wszystkich graczy za darmo. Masz również wiele opcji do grania, ponieważ Destiny 2 jest dostępne na PC, Xbox Series X|S, Xbox One, PS5, PS4 i Stadia.

Następne jest The Elder Scrolls Onlinegra wieloosobowa z otwartym światem osadzona w tym samym wszechświecie, co Skyrim, Morrowindoraz inne tytuły z serii Elder Scrolls. Standardowa edycja zwykle kosztuje 19,99 USD, ale można w nią grać na wszystkich platformach do 29 sierpnia. Obejmuje to dostęp do 24 stref fabularnych, w tym Morrowind. Pamiętać The Elder Scrolls Online jest zawarty w subskrypcji Xbox Game Pass, więc jeśli już ją masz, nie ma pośpiechu.

  • Wreszcie, jeśli masz konsolę Xbox z usługą Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate, możesz graćBloodstained: Rytuał Nocy za darmo do 29 sierpnia. Gra jest również w sprzedaży za 15,99 $ (60% zniżki), jeśli chcesz ją później zachować. Jest to gra przygodowa w stylu Metroidvania, będąca duchowym następcą serii Castlevania, której akcja toczy się w XIX-wiecznej Anglii.

    Źródło: Xbox

    Czy ten post był pomocny?