Skip to content

HBO Max będzie coraz gorzej

16 de grudzień de 2022
harley quinn season 3 5 e1659645880549

Obraz Harley Quinn sezon 3

Warner Bros i Discovery połączyły się na początku tego roku, tworząc nowy konglomerat medialny, znany jako Warner Bros Discovery. Nowa firma planowała już połączenie HBO Max i Discovery+ w jedną usługę, ale w międzyczasie HBO Max jest na spirali spadkowej.

Nowy zarząd Warnera podjął już wiele niepopularnych decyzji, w tym anulowanie prawie ukończonej produkcji Dziewczyna nietoperz film, który miał pojawić się w HBO Max, oraz usunięcie wielu istniejących programów i filmów z usługi. Westworld, OK KO! Zostańmy bohaterami, Summer Camp Island, Minx, Pac-Man i upiorne przygody wychowane przez wilki, a inne zostały już wycofane z platformy. Warto zauważyć, że cena HBO Max pozostaje taka sama.

Jest cieńsza dobra wiadomość, ale nie dla HBO Max. Warner teraz potwierdził Następna telewizja,Termin ostateczny, i inne punkty sprzedaży, że niektóre z usuniętych programów i filmów otrzymają licencje dla bezpłatnych platform telewizyjnych z reklamami. Oznacza to, że w przyszłości możesz zobaczyć Westworld na platformach takich jak The Roku Channel lub Amazon Freevee, do których dostęp jest bezpłatny, ale wymaga od wszystkich siedzenia przez s. Warner nadal pracuje również nad własną bezpłatną usługą reklamową, która została ogłoszona na początku tego roku.

To wspaniale, że niektóre programy i filmy, których to dotyczy, nie będą całkowicie niedostępne (za pomocą środków prawnych), w stylu Disney Vault, ale dzieje się to kosztem HBO Max i jego płacących abonentów.

Źródło: Deadline, Next TV

Uwaga: autor tego artykułu jest właścicielem akcji Warner Bros. Discovery.

Czy ten post był pomocny?