Skip to content

Jak odłożyć powiadomienia w Androidzie Oreo

5 de sierpień de 2021
1505311645 picsay

Rozumiemy; jesteś zajęty. Nie zawsze możesz odpowiadać na powiadomienia, gdy trafiają na Twój telefon, ale też nie chcesz o nich zapomnieć. Na szczęście w Androidzie Oreo możesz odłożyć te powiadomienia, aby później pojawiły się ponownie.

Oto, co przytrafia mi się przez większość czasu: Przychodzi powiadomienie, muszę je zaadresować, ale nie mogę, więc zostawiam je tam. Czasami cały dzień. Pasek powiadomień mojego telefonu staje się zagracony i brzydki, czego też nie znoszę. To była historia mojego życia od wielu lat.

Wreszcie, Google wymyśliło idealne rozwiązanie tego problemu z funkcją drzemki powiadomień. Ta funkcja jest dokładnie taka, jak brzmi: sposób na tymczasowe odrzucenie powiadomień i ponowne powiadomienie Cię później. Koniec z bałaganem i zapomnieniem.

Korzystanie z tej funkcji jest proste i łatwe. Gdy pojawi się powiadomienie, które chcesz uśpić, przesuń je lekko w prawo. Upewnij się, że go nie przesuwaszrównież dużo, w przeciwnym razie po prostu to odrzucisz, czego próbujesz tutaj uniknąć. W panelu, który pojawi się po lewej stronie powiadomienia, dotknij ikony zegara.

1628154336 15 Jak odlozyc powiadomienia w Androidzie Oreo

Otworzy się menu „Drzemka” i domyślnie ustawiona jest na jedną godzinę. Stuknij czas, aby wyświetlić opcje drzemki 15 minut, 30 minut, godzinę i dwie godziny.

1628154336 323 Jak odlozyc powiadomienia w Androidzie Oreo1628154336 168 Jak odlozyc powiadomienia w Androidzie Oreo


I to jest to! Po upływie wyznaczonego czasu powiadomienie wyskakuje tak samo, jak za pierwszym razem — koniec z zaśmieconym paskiem powiadomień i koniec z zapominaniem.

Czy ten post był pomocny?