Skip to content

Jak oglądać i czego się spodziewać

8 de luty de 2022
galaxy unpacked image

Samsung ma zamiar transmitować zapowiedź swoich urządzeń Galaxy nowej generacji podczas najnowszego wydarzenia Galaxy Unpacked, które odbędzie się 9 lutego 2022 r. o godzinie 10:00 czasu wschodniego. Możesz oglądać wydarzenie na żywo i zobaczyć dokładnie, co zamierza Samsung.

Jak oglądać Galaxy Unpacked 2022

Możesz obejrzeć wydarzenie na stronie Samsunga lub YouTube (lub na obu jednocześnie, jeśli naprawdę kochasz urządzenia Samsung).

Jeśli jesteś użytkownikiem VR, możesz oglądać wydarzenie za pośrednictwem platformy Decentrali i uzyskać widok 3D na wszystko, co Samsung ma ogłosić. Będziesz spędzać czas w wirtualnej reprezentacji nowojorskiego sklepu Samsung. Brzmi to jak dziwny sposób na oglądanie wydarzenia prasowego, ale dla każdego z osobna.

  • Czego można się spodziewać po Galaxy Unpacked 2022

    Jak zawsze w przypadku tych ważnych wydarzeń, prowadzi do tego wystarczająco dużo plotek i przecieków, abyśmy mogli śmiało powiedzieć, że Samsung prawdopodobnie zapowiada serię telefonów Galaxy S22.

    Niektóre z godnych uwagi plotek na temat Galaxy S22 twierdzą, że będzie on dostępny w trzech modelach. Powinny być Galaxy S22, Galaxy S22 Plus i Galaxy S22 Ultra. Mówi się, że Ultra ma mocny wyświetlacz o przekątnej 6,8 cala, zintegrowane gniazdo S Pen i 45-watowe ładowanie. Ponownie, są to plotki i przecieki, więc Samsung mógłby zrobić coś innego, ale te specyfikacje są zgodne z tym, czego oczekiwaliśmy.

    Przypuszczalnie Samsung będzie miał też coś innego do ogłoszenia poza telefonem. Niektóre przecieki sugerują, że nowy tablet z Androidem Tab S8 zostanie ogłoszony, ale na pewno będziemy musieli poczekać do 9 lutego 2022 r., do godziny 10:00 czasu ET.

    Czy ten post był pomocny?