Skip to content

Jak pobierać filmy z urządzenia SkyBell HD

26 de lipiec de 2021
Photo Oct 17 11 40 35 AM copy

SkyBell HD przechowuje wszystkie ostatnio nagrane filmy w chmurze do 20 filmów na raz. Może to przebiegać szybko, jeśli dzwonek do drzwi jest często używany, więc oto jak pobierać filmy z SkyBell HD, aby przechowywać je lokalnie na zawsze.

W przeciwieństwie do większości innych dzwonków wideo i kamer bezpieczeństwa Wi-Fi, które przechowują wszystkie nagrane filmy przez określony czas, SkyBell HD robi to inaczej. Zachowa tylko 20 najnowszych filmów, które przechwytuje. W zależności od tego, jak często nagrywa ruch lub naciśnięcia przycisków, starsze filmy mogą pozostać tam przez tygodnie lub zniknąć w ciągu zaledwie kilku dni.

Jeśli więc Twój SkyBell HD przechwyci coś godnego uwagi, warto pobrać go lokalnie na swoje urządzenie, aby przechowywać go na stałe bez ryzyka jego odpadnięcia i automatycznego usunięcia. Oto jak to zrobić.

Otwórz aplikację SkyBell HD na swoim telefonie, a zobaczysz główny ekran z historią nagranych filmów w dolnej połowie.

1627319495 84 Jak pobierac filmy z urzadzenia SkyBell HD

Jeśli korzystasz z systemu Android, wystarczy znaleźć film, który chcesz pobrać, i dotknąć przycisku pobierania po prawej stronie filmu. Poświęć kilka chwil na pobranie filmu, a w końcu otrzymasz wyskakujące okienko z informacją, że zostało pomyślnie pobrane do katalogu Movies w telefonie.

1627319495 44 Jak pobierac filmy z urzadzenia SkyBell HD1627319495 321 Jak pobierac filmy z urzadzenia SkyBell HD


Na iPhonie jest nieco inaczej. Zamiast dedykowanego przycisku pobierania z przodu i na środku, przesuń palcem w lewo na filmie, który chcesz pobrać. Stamtąd dotknij „Pobierz”. Poświęć kilka chwil na pobranie, a otrzymasz wyskakujące okienko, które pozwoli Ci wiesz, że wideo jest teraz zapisane w rolce z aparatu Twojego iPhone’a.

1627319496 904 Jak pobierac filmy z urzadzenia SkyBell HD1627319496 899 Jak pobierac filmy z urzadzenia SkyBell HD

To wszystko! Po pobraniu filmu na telefon możesz udostępnić go wielu różnym usługom przechowywania w chmurze lub wysłać znajomemu, w zależności od dostępnych opcji na urządzeniu z systemem Android lub iOS.

Czy ten post był pomocny?