Skip to content

Jak przesłać wiadomość tekstową na Androida

26 de wrzesień de 2022
android messages logo jean pocket

Chcesz przekazać wiadomość? W Androidzie przekazywanie otrzymanej od kogoś wiadomości tekstowej na inny numer telefonu jest tak proste, jak wybranie wiadomości i wybranie opcji. Oto jak.

Notatka: Dokładne czynności, które należy wykonać, aby przekazać wiadomość, będą się nieznacznie różnić w zależności od modelu telefonu i aplikacji do SMS-ów. W tym przewodniku używamy oficjalnej aplikacji Google Messages, aby pokazać, jak wykonać ten proces.

Prześlij SMS-a za pomocą aplikacji Wiadomości na Androida

Aby rozpocząć proces, uruchom Wiadomości na telefonie z Androidem. Następnie znajdź i uzyskaj dostęp do rozmowy, w której znajduje się Twoja wiadomość.

Dotknij i przytrzymaj wiadomość, którą chcesz przesłać dalej. Następnie w prawym górnym rogu ekranu wybierz trzy kropki.

W menu z trzema kropkami wybierz „Naprzód”.

Wybierz z menu opcję „Prześlij dalej”.

Zobaczysz okno „Prześlij wiadomość” z listą ostatnich nadawców i odbiorców wiadomości. Dotknij kogoś na tej liście, aby przekazać mu swoją wiadomość.

Aby wprowadzić numer telefonu lub wybrać kogoś z kontaktów, dotknij „Nowa wiadomość”.

Wybierz odbiorcę lub dotknij „Nowa wiadomość”.

Na stronie „Nowa rozmowa” u góry dotknij pola „Do” i wprowadź numer telefonu, na który chcesz przekazać wiadomość. Alternatywnie na tej samej stronie wybierz osobę z listy kontaktów.

Wpisz numer telefonu lub wybierz kontakt.

Poniższy ekran umożliwia opcjonalnie edycję wiadomości przed jej wysłaniem. Gdy wszystko będzie gotowe do wysłania, kliknij ikonę papierowego samolotu obok wiadomości do przekazania.

1664188712 788 Jak przeslac wiadomosc tekstowa na Androida

Twój telefon wyśle ​​wybraną wiadomość do wybranego odbiorcy i gotowe.

W powiązanej notatce, czy wiesz, że możesz udostępnić kontakt przez SMS-a na Androidzie?

Czy ten post był pomocny?