Skip to content

Jak włączyć PS4

25 de wrzesień de 2022
shutterstock 1335453461

Konsola Sony PS4 z kontrolerem DualShock obok na niebieskim tle.

Chcesz rozpocząć lub wznowić sesje grania? Jeśli tak, niezwykle łatwo jest włączyć PlayStation 4 z kontrolerem lub bez niego. Pokażemy Ci jak tutaj.

Włącz PS4 bez kontrolera

Szybkim i łatwym sposobem na włączenie PS4 jest naciśnięcie przycisku na samej konsoli. Aby skorzystać z tej metody, naciśnij fizyczny przycisk zasilania na PS4. Na przycisku pojawi się ikona zasilania.

Kontrolka zasilania konsoli będzie migać na niebiesko, a następnie na biało, co oznacza, że ​​urządzenie zostało włączone. I to wszystko. Możesz teraz zacząć grać!

Włącz PS4 za pomocą kontrolera

Innym sposobem na włączenie PS4 jest użycie sparowanego lub fizycznie podłączonego kontrolera. Aby skorzystać z tej metody, naciśnij na kontrolerze przycisk PS.

Wskazówka: Zresetuj kontroler PS4, jeśli nie działa.

Przycisk PS na kontrolerze PS4

Konsola zacznie się wtedy włączać.

Wskazówka: Jeśli próbujesz użyć tej metody przy użyciu sparowanego kontrolera i to nie działa, podłącz kontroler do PS4 za pomocą kabla USB i spróbuj ponownie.

Teraz możesz grać w swoje gry, uzyskiwać dostęp do pobranych treści i zmieniać różne ustawienia konsoli, aby była naprawdę Twoja. Miłego grania!

Co się stanie, jeśli twój PS4 się nie włączy?

Jeśli PS4 nie chce się włączyć przy użyciu jednej z powyższych metod, sprawdź, czy kabel zasilający jest prawidłowo podłączony. Jeśli problem będzie się powtarzał, użyj trybu awaryjnego PS4, aby rozwiązać problemy, odbudować bazę danych konsoli lub przywrócić ustawienia fabryczne konsoli .

Czy ten post był pomocny?