Skip to content

Meta rozdaje właścicielom darmowe paski Quest 2 Elite – Recenzja Geek

1 de lipiec de 2023
8670cd22

Akcesoria do paska Quest 2 Elite.

W 2021 roku Meta dała właścicielom Oculus Quest 2 bezpłatną aktualizację silikonowej osłony po dobrowolnym wycofaniu. Teraz wygląda na to, że firma wysyła e-maile, dając wybranym właścicielom kolejne niesamowite akcesorium za darmo.

Kilku użytkowników Reddit otrzymało wiadomość e-mail od Meta z kodem promocyjnym, aby otrzymać Elite Strap dla Quest 2 całkowicie za darmo. Dla tych, którzy się zastanawiają, zwykle jest to akcesorium za 60 USD, które zwiększa komfort i poprawia równowagę zestawu słuchawkowego.

Elite Strap to trwała opaska, która zastępuje oryginalną opcję elastyczną. Sprawia, że ​​zestaw słuchawkowy jest wygodniejszy i ma obrotowe pokrętło z tyłu, aby go dokręcić i uzyskać idealne dopasowanie. Jest również bezpieczniejszy, co oznacza te intensywne sesje gier Pokonaj Sabera Lub Super gorące będzie przyjemniejszy.

Chociaż kilka lat temu otrzymałem wiadomość e-mail z prośbą o bezpłatną aktualizację silikonowej osłony, nadal nie otrzymałem tej promocji na bezpłatny pasek. To powiedziawszy, wielu właścicieli na Reddit potwierdziło wiadomość e-mail, która stwierdza, że ​​​​masz czas do 4 sierpnia, aby skorzystać z gratisu.

Jest to prawdopodobnie losowa promocja dla osób aktywnie korzystających z Quest 2, ale będziesz chciał mieć oko na e-mail w nadchodzących dniach. A jeśli niestety nie otrzymasz kodu promocyjnego, możesz go kupić w sklepie Meta.

przez TechRadar

Czy ten post był pomocny?