Skip to content

Microsoft Lists, nowy menedżer zadań, jest bezpłatny, jeśli jesteś szybki

2 de luty de 2022
microsoft logo campus

Microsoft udostępnił wszystkim podgląd swojego nowego konkurenta Trello, ale tylko pierwsze 200 000 osób, które się zarejestrują, może wypróbować wersję zapoznawczą za darmo. Jeśli jesteś zainteresowany, musisz się szybko zarejestrować!

„Chcielibyśmy, abyś wziął udział. Zacznij od stworzenia i udostępnienia list współpracownikom, partnerom, drużynie piłkarskiej lub grupom wolontariuszy z sąsiedztwa. Zaprojektowaliśmy aplikację poza rdzeniem list Microsoft, a także wprowadziliśmy nowe funkcje, takie jak widoki na kartach, udostępnianie z poziomu kolumny Osoba, dodawanie obrazów w tekście i nie tylko” — powiedział Microsoft w poście na blogu zapowiadającym podgląd list.

Aby się zarejestrować, musisz mieć konto Microsoft i musisz się zalogować, zanim firma Microsoft zamknie rejestrację.

1643827302 233 Microsoft Lists nowy menedzer zadan jest bezplatny jesli jestes szybki

Jeśli chodzi o to, co możesz zrobić z listami, firma Microsoft sugeruje takie rzeczy, jak podania o pracę, wprowadzanie pracowników na pokład, szukanie domu lub mieszkania, darowizny na cele charytatywne, planowanie wakacji i prawie wszystko, co może skorzystać z dodatkowej organizacji.

Wcześniej listy były dostępne tylko dla kont Enterprise i Business, więc miło jest widzieć, jak Microsoft otwiera je dla zwykłych użytkowników.

Należy zauważyć, że podgląd list nie jest kompletny, więc po wydaniu ostatecznej wersji zostaną dodane inne gadżety (chociaż Microsoft nie powiedział, kiedy to nastąpi).

Czy ten post był pomocny?