Skip to content

Możesz teraz dostosować wygląd systemu Windows 11 za pomocą WindowBlinds

4 de październik de 2022
WindowBlinds logo

Logo WindowBlinds

WindowBlinds to popularna aplikacja do dostosowywania wyglądu i działania systemu Windows, rozwijana przez Stardock od 1998 roku. Teraz jest wreszcie wersja dla systemu Windows 11.

Stardock wydał wersję beta WindowBlinds 11, pierwszą wersję w pełni obsługującą system Windows 11. Podobnie jak w poprzednich wersjach, możesz stosować niestandardowe skórki do całego systemu operacyjnego, łatwo zmieniać czcionki systemowe i projektować własne skórki, jeśli tego nie zrobisz jak istniejąca biblioteka. Oprócz obsługi systemu Windows 11 jest jednak kilka nowych funkcji — dostępny jest automatyczny tryb ciemny, skalowanie DPI działa lepiej i jest zintegrowana przeglądarka do wyszukiwania skórek.

Możesz drastycznie zmienić wygląd swojego komputera za pomocą WindowBlinds, nawet do całkowitego zastąpienia menu Start, takiego jak Classic Shell (który nie jest aktualizowany dla Windows 11) lub Start11 (również ze Stardock). Dostępne są motywy naśladujące wygląd systemu Windows XP lub Windows 7, a także bardziej nowoczesne skórki, które mogą zapewnić świeży wygląd.

WindowBlinds 11 Betan image

Możesz wypróbować WindowBlinds 11 Beta na stronie Stardock. Dostępna jest bezpłatna wersja próbna, a regularny koszt to 14,99 USD.

Źródło: Stardock
Przez: Thurrot

Czy ten post był pomocny?